Finance4Sure: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Finance4Sure
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 12.084
stijging van € 12.084 (+204%), van € 5.936 naar € 18.020
waarvan Handelsvorderingen: +€ 12.246
- Materiële vaste activa -€ 8.008
daling van € 8.008 (-2,5%), van € 321.840 naar € 313.832
- Overgedragen winst (verlies) +€ 26.889
nieuw in 2025: € 26.889
- Schulden op meer dan één jaar -€ 13.986
daling van € 13.986 (-8,6%), van € 163.114 naar € 149.128
waarvan Financiële schulden: -€ 23.986
- Ontvangen vooruitbetalingen -€ 10.000
niet meer vermeld in 2025 (was € 10.000)
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 8.382
stijging van € 8.382 (+221%), van € 3.800 naar € 12.182
- Overige schulden -€ 6.439
daling van € 6.439 (-56,0%), van € 11.503 naar € 5.064
- Bruto bedrijfsmarge +€ 21.168
stijging van € 21.168 (+73,2%), van € 28.922 naar € 50.090
- Belastingen +€ 6.185
stijging van € 6.185 (+152%), van € 4.072 naar € 10.257
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 329.911 | € 336.339 | +€ 6.428 | +1,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 321.840 | € 313.832 | -€ 8.008 | -2,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 321.840 | € 313.832 | -€ 8.008 | -2,5% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 321.840 | € 313.832 | -€ 8.008 | -2,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 8.072 | € 22.507 | +€ 14.435 | +179% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 5.936 | € 18.020 | +€ 12.084 | +204% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 5.775 | € 18.020 | +€ 12.246 | +212% |
| Overige vorderingen | 41 | € 161 | - | -€ 161 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.136 | € 4.486 | +€ 2.350 | +110% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 1 | +€ 1 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 329.911 | € 336.339 | +€ 6.428 | +1,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 90.468 | € 117.357 | +€ 26.889 | +29,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 71.868 | € 71.868 | -€ 0 | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 71.868 | € 71.868 | -€ 0 | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 26.889 | +€ 26.889 | |
| Schulden | 17/49 | € 239.443 | € 218.982 | -€ 20.461 | -8,5% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 163.114 | € 149.128 | -€ 13.986 | -8,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 85.114 | € 61.128 | -€ 23.986 | -28,2% |
| Overige schulden | 178/9 | € 78.000 | € 88.000 | +€ 10.000 | +12,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 71.929 | € 65.229 | -€ 6.700 | -9,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 23.255 | € 26.149 | +€ 2.894 | +12,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 23.371 | € 21.834 | -€ 1.537 | -6,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 23.371 | € 21.834 | -€ 1.537 | -6,6% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 10.000 | - | -€ 10.000 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.800 | € 12.182 | +€ 8.382 | +221% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.800 | € 12.182 | +€ 8.382 | +221% |
| Overige schulden | 47/48 | € 11.503 | € 5.064 | -€ 6.439 | -56,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 4.400 | € 4.625 | +€ 225 | +5,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 8.008 | € 8.008 | +€ 0 | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.550 | € 1.470 | -€ 80 | -5,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 28.922 | € 50.090 | +€ 21.168 | +73,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 19.364 | € 40.612 | +€ 21.248 | +110% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.937 | € 3.466 | -€ 471 | -12,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.937 | € 3.466 | -€ 471 | -12,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 15.427 | € 37.146 | +€ 21.719 | +141% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.072 | € 10.257 | +€ 6.185 | +152% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 11.355 | € 26.889 | +€ 15.534 | +137% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 11.355 | € 26.889 | +€ 15.534 | +137% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.