FAB Extrusion Technology: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
FAB Extrusion Technology
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 54.049
stijging van € 54.049 (+403%), van € 13.409 naar € 67.458
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: +€ 56.228
- Liquide middelen -€ 16.731
daling van € 16.731 (-24,7%), van € 67.678 naar € 50.947
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 70.352) en Resultaat van het boekjaar (-€ 22.667)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 3.504
daling van € 3.504 (-76,1%), van € 4.601 naar € 1.098
waarvan Handelsvorderingen: -€ 4.047
- Schulden op meer dan één jaar +€ 43.044
nieuw in 2025: € 43.044
- Overgedragen winst (verlies) -€ 22.667
nieuw in 2025: -€ 22.667
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 13.032
nieuw in 2025: € 13.032
- Overige schulden +€ 1.396
stijging van € 1.396 (+10,1%), van € 13.835 naar € 15.231
- Bruto bedrijfsmarge -€ 59.640
daling van € 59.640, van € 56.691 naar -€ 2.948
- Belastingen -€ 13.257
daling van € 13.257 (-98,7%), van € 13.432 naar € 175
- Afschrijvingen +€ 9.942
stijging van € 9.942 (+156%), van € 6.362 naar € 16.303
- Financiële kosten +€ 1.202
stijging van € 1.202 (+111%), van € 1.088 naar € 2.290
- Andere bedrijfskosten +€ 860
stijging van € 860 (+682%), van € 126 naar € 986
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 85.747 | € 119.774 | +€ 34.027 | +39,7% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 0 | - | = | |
| Vaste activa | 21/28 | € 13.409 | € 67.458 | +€ 54.049 | +403% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 13.409 | € 67.458 | +€ 54.049 | +403% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 3.003 | € 2.189 | -€ 814 | -27,1% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | - | € 56.228 | +€ 56.228 | |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 10.406 | € 9.041 | -€ 1.365 | -13,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 72.338 | € 52.316 | -€ 20.022 | -27,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 4.601 | € 1.098 | -€ 3.504 | -76,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 4.115 | € 68 | -€ 4.047 | -98,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 486 | € 1.029 | +€ 544 | +112% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 67.678 | € 50.947 | -€ 16.731 | -24,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 59 | € 272 | +€ 214 | +365% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 85.747 | € 119.774 | +€ 34.027 | +39,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 56.528 | € 33.861 | -€ 22.667 | -40,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.000 | € 6.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 50.528 | € 50.528 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 50.528 | € 50.528 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | -€ 22.667 | -€ 22.667 | |
| Schulden | 17/49 | € 29.219 | € 85.914 | +€ 56.694 | +194% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 43.044 | +€ 43.044 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 43.044 | +€ 43.044 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 29.219 | € 42.870 | +€ 13.651 | +46,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 13.032 | +€ 13.032 | |
| Handelsschulden | 44 | € 440 | € 331 | -€ 109 | -24,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 440 | € 331 | -€ 109 | -24,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 14.944 | € 14.275 | -€ 668 | -4,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 14.944 | € 14.275 | -€ 668 | -4,5% |
| Overige schulden | 47/48 | € 13.835 | € 15.231 | +€ 1.396 | +10,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.362 | € 16.303 | +€ 9.942 | +156% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 126 | € 986 | +€ 860 | +682% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 56.691 | -€ 2.948 | -€ 59.640 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 50.204 | -€ 20.237 | -€ 70.441 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 36 | +€ 36 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 36 | +€ 36 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.088 | € 2.290 | +€ 1.202 | +111% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.088 | € 2.290 | +€ 1.202 | +111% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 49.116 | -€ 22.492 | -€ 71.608 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 13.432 | € 175 | -€ 13.257 | -98,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 35.684 | -€ 22.667 | -€ 58.351 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 35.684 | -€ 22.667 | -€ 58.351 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.