EVENTO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
EVENTO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 5.045
stijging van € 5.045 (+60,2%), van € 8.379 naar € 13.424
waarvan Overige vorderingen: +€ 4.035
- Liquide middelen +€ 2.080
stijging van € 2.080 (+56,5%), van € 3.680 naar € 5.760
vooral door Overige schulden (+€ 6.813) en Resultaat van het boekjaar (+€ 2.241)
- Overige schulden +€ 6.813
stijging van € 6.813 (+17,0%), van € 40.000 naar € 46.813
- Overgedragen winst (verlies) +€ 2.241
stijging van € 2.241 (+4,5%), van -€ 49.936 naar -€ 47.695
- Handelsschulden -€ 1.059
daling van € 1.059 (-17,4%), van € 6.079 naar € 5.020
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 871
niet meer vermeld in 2024 (was € 871)
- Bruto bedrijfsmarge +€ 4.839
stijging van € 4.839 (+87,4%), van -€ 5.535 naar -€ 697
- Financiële opbrengsten +€ 2.180
stijging van € 2.180 (+114,8%), van € 1.899 naar € 4.079
waarvan Niet-recurrente financiële opbrengsten: +€ 2.131
- Personeelskosten -€ 871
niet meer vermeld in 2024 (was € 871)
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Kasstroombrug afgeleid
Afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 19.203 | € 26.327 | +€ 7.124 | +37,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 6.860 | € 6.860 | = | 0,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 5.685 | € 5.685 | = | 0,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.504 | € 3.504 | = | 0,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.181 | € 2.181 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.175 | € 1.175 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 12.343 | € 19.467 | +€ 7.124 | +57,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 8.379 | € 13.424 | +€ 5.045 | +60,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 2.717 | € 3.727 | +€ 1.010 | +37,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 5.662 | € 9.696 | +€ 4.035 | +71,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 3.680 | € 5.760 | +€ 2.080 | +56,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 283 | € 283 | = | 0,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 19.203 | € 26.327 | +€ 7.124 | +37,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 28.282 | -€ 26.041 | +€ 2.241 | +7,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.200 | € 18.200 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 18.200 | € 18.200 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Niet-opgevraagd kapitaal | 101 | € 400 | € 400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 3.454 | € 3.454 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.594 | € 1.594 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 49.936 | -€ 47.695 | +€ 2.241 | +4,5% |
| Schulden | 17/49 | € 47.484 | € 52.368 | +€ 4.883 | +10,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 46.950 | € 51.833 | +€ 4.883 | +10,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 6.079 | € 5.020 | -€ 1.059 | -17,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.079 | € 5.020 | -€ 1.059 | -17,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 871 | - | -€ 871 | |
| Belastingen | 450/3 | € 871 | - | -€ 871 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 40.000 | € 46.813 | +€ 6.813 | +17,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 534 | € 534 | = | 0,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 871 | - | -€ 871 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 855 | € 891 | +€ 36 | +4,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 5.535 | -€ 697 | +€ 4.839 | +87,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 7.262 | -€ 1.588 | +€ 5.674 | +78,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.899 | € 4.079 | +€ 2.180 | +114,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.899 | € 50 | -€ 1.849 | -97,4% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | € 1.899 | € 4.030 | +€ 2.131 | +112,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 239 | € 250 | +€ 11 | +4,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 239 | € 250 | +€ 12 | +4,9% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 1 | - | -€ 1 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 5.602 | € 2.241 | +€ 7.843 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 5.602 | € 2.241 | +€ 7.843 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 5.602 | € 2.241 | +€ 7.843 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 12 oktober 2026 via checked.be.