Ets DOYEN V.: wat veranderde er
Ets DOYEN V.
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 284.935
stijging van € 284.935 (+70,0%), van € 407.077 naar € 692.012
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 177.907
- Liquide middelen +€ 155.986
stijging van € 155.986 (+58,0%), van € 268.951 naar € 424.937
vooral door Schulden op meer dan één jaar (+€ 248.126) en Afschrijvingen (+€ 145.862)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 45.019
stijging van € 45.019 (+267.971%), van € 17 naar € 45.036
waarvan Overige vorderingen: +€ 45.019
- Schulden op meer dan één jaar +€ 248.126
stijging van € 248.126 (+81,1%), van € 305.951 naar € 554.077
- Handelsschulden +€ 118.803
stijging van € 118.803 (+634%), van € 18.740 naar € 137.543
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 58.059
stijging van € 58.059 (+51,0%), van € 113.815 naar € 171.874
- Overgedragen winst (verlies) +€ 40.523
stijging van € 40.523 (+21,4%), van € 189.687 naar € 230.211
- Overige schulden +€ 18.150
stijging van € 18.150 (+65,6%), van € 27.676 naar € 45.826
- Omzet -€ 320.899
niet meer vermeld in 2026 (was € 320.899)
- Aankopen en diensten -€ 132.029
niet meer vermeld in 2026 (was € 132.029)
- Afschrijvingen +€ 22.197
stijging van € 22.197 (+17,9%), van € 123.665 naar € 145.862
- Financiële opbrengsten +€ 11.258
stijging van € 11.258 (+668%), van € 1.686 naar € 12.943
- Belastingen -€ 5.930
daling van € 5.930 (-64,8%), van € 9.145 naar € 3.215
Evolutie van het resultaat, 2025 tot 2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 676.045 | € 1.161.986 | +€ 485.941 | +71,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 407.077 | € 692.012 | +€ 284.935 | +70,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 407.077 | € 692.012 | +€ 284.935 | +70,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 177.907 | +€ 177.907 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 380.060 | € 419.288 | +€ 39.229 | +10,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 27.017 | € 94.817 | +€ 67.800 | +251% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 268.968 | € 469.973 | +€ 201.005 | +74,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 17 | € 45.036 | +€ 45.019 | +267.971% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | € 0 | = | |
| Overige vorderingen | 41 | € 17 | € 45.036 | +€ 45.019 | +267.971% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 268.951 | € 424.937 | +€ 155.986 | +58,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | - | = | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 676.045 | € 1.161.986 | +€ 485.941 | +71,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 194.687 | € 245.700 | +€ 51.013 | +26,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 189.687 | € 230.211 | +€ 40.523 | +21,4% |
| Kapitaalsubsidies | 15 | - | € 10.490 | +€ 10.490 | |
| Schulden | 17/49 | € 481.358 | € 916.285 | +€ 434.928 | +90,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 305.951 | € 554.077 | +€ 248.126 | +81,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 305.951 | € 554.077 | +€ 248.126 | +81,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 175.407 | € 362.208 | +€ 186.801 | +106% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 113.815 | € 171.874 | +€ 58.059 | +51,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 18.740 | € 137.543 | +€ 118.803 | +634% |
| Leveranciers | 440/4 | € 18.740 | € 137.543 | +€ 118.803 | +634% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 15.175 | € 6.965 | -€ 8.210 | -54,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 15.175 | € 6.965 | -€ 8.210 | -54,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 27.676 | € 45.826 | +€ 18.150 | +65,6% |
| Omzet | 70 | € 320.899 | - | -€ 320.899 | |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | € 132.029 | - | -€ 132.029 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 123.665 | € 145.862 | +€ 22.197 | +17,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 620 | € 645 | +€ 25 | +4,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 188.869 | € 192.764 | +€ 3.894 | +2,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 64.584 | € 46.256 | -€ 18.328 | -28,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.686 | € 12.943 | +€ 11.258 | +668% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.686 | € 12.943 | +€ 11.258 | +668% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 19.676 | € 15.461 | -€ 4.214 | -21,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 19.676 | € 15.461 | -€ 4.214 | -21,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 46.594 | € 43.738 | -€ 2.856 | -6,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 9.145 | € 3.215 | -€ 5.930 | -64,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 37.449 | € 40.523 | +€ 3.074 | +8,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 37.449 | € 40.523 | +€ 3.074 | +8,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2025 en 31 maart 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.