ESAP & CO: wat veranderde er
ESAP & CO
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 2.631
daling van € 2.631 (-44,8%), van € 5.873 naar € 3.242
- Liquide middelen +€ 1.969
stijging van € 1.969 (+429%), van € 459 naar € 2.428
vooral door Afschrijvingen (+€ 2.631) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 1.699)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 1.699
daling van € 1.699 (-63,7%), van € 2.665 naar € 966
waarvan Handelsvorderingen: -€ 1.488
- Overgedragen winst (verlies) -€ 2.637
daling van € 2.637 (-19,6%), van -€ 13.453 naar -€ 16.090
- Overige schulden +€ 1.346
stijging van € 1.346 (+4,3%), van € 31.341 naar € 32.688
- Handelsschulden -€ 1.070
daling van € 1.070 (-43,9%), van € 2.438 naar € 1.368
- Bruto bedrijfsmarge +€ 11.174
stijging van € 11.174, van -€ 11.047 naar € 127
- Afschrijvingen +€ 612
stijging van € 612 (+30,3%), van € 2.019 naar € 2.631
- Andere bedrijfskosten -€ 353
daling van € 353 (-91,0%), van € 387 naar € 35
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 24.326 | € 21.966 | -€ 2.360 | -9,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 5.873 | € 3.242 | -€ 2.631 | -44,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 5.873 | € 3.242 | -€ 2.631 | -44,8% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 5.873 | € 3.242 | -€ 2.631 | -44,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 18.453 | € 18.723 | +€ 270 | +1,5% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 15.329 | € 15.329 | = | 0,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 15.329 | € 15.329 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.665 | € 966 | -€ 1.699 | -63,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.503 | € 15 | -€ 1.488 | -99,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.162 | € 951 | -€ 211 | -18,1% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 459 | € 2.428 | +€ 1.969 | +429% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 24.326 | € 21.966 | -€ 2.360 | -9,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 9.453 | -€ 12.090 | -€ 2.637 | -27,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.000 | € 4.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 13.453 | -€ 16.090 | -€ 2.637 | -19,6% |
| Schulden | 17/49 | € 33.779 | € 34.056 | +€ 276 | +0,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 33.779 | € 34.056 | +€ 276 | +0,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.438 | € 1.368 | -€ 1.070 | -43,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.438 | € 1.368 | -€ 1.070 | -43,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 31.341 | € 32.688 | +€ 1.346 | +4,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.019 | € 2.631 | +€ 612 | +30,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 387 | € 35 | -€ 353 | -91,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 11.047 | € 127 | +€ 11.174 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 13.453 | -€ 2.538 | +€ 10.915 | +81,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | - | € 98 | +€ 98 | |
| Recurrente financiële kosten | 65 | - | € 98 | +€ 98 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 13.453 | -€ 2.637 | +€ 10.817 | +80,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 13.453 | -€ 2.637 | +€ 10.817 | +80,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 13.453 | -€ 2.637 | +€ 10.817 | +80,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.