EQUIMIO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
EQUIMIO
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 6.064
daling van € 6.064 (-34,1%), van € 17.765 naar € 11.701
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 5.957
daling van € 5.957 (-31,4%), van € 18.985 naar € 13.028
waarvan Handelsvorderingen: -€ 7.058
- Liquide middelen -€ 5.762
daling van € 5.762 (-75,8%), van € 7.602 naar € 1.839
vooral door Handelsschulden (-€ 11.582) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (-€ 8.452)
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 1.834
daling van € 1.834 (-100%), van € 1.834 naar € 0
- Financiële vaste activa +€ 975
stijging van € 975 (+32,3%), van € 3.023 naar € 3.998
- Handelsschulden -€ 11.582
daling van € 11.582 (-100%), van € 11.582 naar € 0
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 8.452
daling van € 8.452 (-44,4%), van € 19.032 naar € 10.580
waarvan Belastingen: -€ 5.580
- Overgedragen winst (verlies) +€ 5.298
stijging van € 5.298 (+33,6%), van -€ 15.770 naar -€ 10.472
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 4.603
daling van € 4.603 (-56,5%), van € 8.146 naar € 3.543
- Overige schulden +€ 4.238
stijging van € 4.238 (+21,5%), van € 19.676 naar € 23.914
- Bruto bedrijfsmarge -€ 21.575
daling van € 21.575 (-32,0%), van € 67.427 naar € 45.852
- Personeelskosten -€ 8.815
daling van € 8.815 (-22,6%), van € 39.017 naar € 30.202
- Afschrijvingen +€ 1.283
stijging van € 1.283 (+26,8%), van € 4.781 naar € 6.064
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 49.209 | € 30.566 | -€ 18.644 | -37,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 20.788 | € 15.699 | -€ 5.089 | -24,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 17.765 | € 11.701 | -€ 6.064 | -34,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 17.765 | € 11.701 | -€ 6.064 | -34,1% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 3.023 | € 3.998 | +€ 975 | +32,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 28.421 | € 14.867 | -€ 13.554 | -47,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 18.985 | € 13.028 | -€ 5.957 | -31,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 18.147 | € 11.089 | -€ 7.058 | -38,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 838 | € 1.939 | +€ 1.100 | +131% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 7.602 | € 1.839 | -€ 5.762 | -75,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.834 | € 0 | -€ 1.834 | -100% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 49.209 | € 30.566 | -€ 18.644 | -37,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 12.770 | -€ 7.472 | +€ 5.298 | +41,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 15.770 | -€ 10.472 | +€ 5.298 | +33,6% |
| Schulden | 17/49 | € 61.979 | € 38.037 | -€ 23.942 | -38,6% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 3.543 | € 0 | -€ 3.543 | -100% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 3.543 | € 0 | -€ 3.543 | -100% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 58.436 | € 38.037 | -€ 20.399 | -34,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 8.146 | € 3.543 | -€ 4.603 | -56,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 11.582 | € 0 | -€ 11.582 | -100% |
| Leveranciers | 440/4 | € 11.582 | € 0 | -€ 11.582 | -100% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 19.032 | € 10.580 | -€ 8.452 | -44,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 10.666 | € 5.086 | -€ 5.580 | -52,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 8.366 | € 5.495 | -€ 2.871 | -34,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 19.676 | € 23.914 | +€ 4.238 | +21,5% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 39.017 | € 30.202 | -€ 8.815 | -22,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.781 | € 6.064 | +€ 1.283 | +26,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.148 | € 3.072 | -€ 76 | -2,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 67.427 | € 45.852 | -€ 21.575 | -32,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 20.481 | € 6.514 | -€ 13.967 | -68,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 249 | € 9 | -€ 240 | -96,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 249 | € 9 | -€ 240 | -96,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.380 | € 1.258 | -€ 122 | -8,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.380 | € 1.258 | -€ 122 | -8,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 19.351 | € 5.266 | -€ 14.085 | -72,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 20 | +€ 20 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 19.351 | € 5.245 | -€ 14.105 | -72,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 19.351 | € 5.245 | -€ 14.105 | -72,9% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.