eNoxus Communications: wat veranderde er
eNoxus Communications
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 88.689
daling van € 88.689 (-59,1%), van € 149.954 naar € 61.265
vooral door Handelsschulden (-€ 265.766) en Overige schulden (-€ 187.209)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 47.956
daling van € 47.956 (-14,4%), van € 334.053 naar € 286.097
waarvan Handelsvorderingen: -€ 249.887
- Overgedragen winst (verlies) +€ 267.014
stijging van € 267.014 (+93,3%), van € 286.196 naar € 553.211
- Handelsschulden -€ 265.766
daling van € 265.766 (-82,8%), van € 321.009 naar € 55.244
- Overige schulden -€ 187.209
daling van € 187.209 (-84,3%), van € 222.009 naar € 34.800
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 52.315
stijging van € 52.315 (+96,9%), van € 53.989 naar € 106.304
- Belastingen +€ 34.013
stijging van € 34.013 (+54,6%), van € 62.275 naar € 96.289
- Bruto bedrijfsmarge +€ 15.366
stijging van € 15.366 (+4,4%), van € 352.828 naar € 368.194
- Andere bedrijfskosten +€ 4.112
stijging van € 4.112 (+502%), van € 818 naar € 4.930
Evolutie van het resultaat, 31-03-2025 tot 31-12-2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 31-03-2025 en 31-12-2025 en het resultaat van 31-12-2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 31-03-2025 | 31-12-2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 957.463 | € 823.818 | -€ 133.645 | -14,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 473.456 | € 476.456 | +€ 3.000 | +0,6% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 473.456 | € 476.456 | +€ 3.000 | +0,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 484.007 | € 347.362 | -€ 136.645 | -28,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 334.053 | € 286.097 | -€ 47.956 | -14,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 333.040 | € 83.153 | -€ 249.887 | -75,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.013 | € 202.944 | +€ 201.931 | +19.934% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 149.954 | € 61.265 | -€ 88.689 | -59,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 957.463 | € 823.818 | -€ 133.645 | -14,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 360.456 | € 627.471 | +€ 267.014 | +74,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 61.860 | € 61.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 60.000 | € 60.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 286.196 | € 553.211 | +€ 267.014 | +93,3% |
| Schulden | 17/49 | € 597.007 | € 196.348 | -€ 400.659 | -67,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 597.007 | € 196.348 | -€ 400.659 | -67,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 321.009 | € 55.244 | -€ 265.766 | -82,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 321.009 | € 55.244 | -€ 265.766 | -82,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 53.989 | € 106.304 | +€ 52.315 | +96,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 53.989 | € 106.304 | +€ 52.315 | +96,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 222.009 | € 34.800 | -€ 187.209 | -84,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 818 | € 4.930 | +€ 4.112 | +502% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 352.828 | € 368.194 | +€ 15.366 | +4,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 352.009 | € 363.264 | +€ 11.254 | +3,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | € 87 | +€ 86 | +17.210% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | € 87 | +€ 86 | +17.210% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 19 | € 47 | +€ 29 | +153% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 19 | € 47 | +€ 29 | +153% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 0 | - | = | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 351.991 | € 363.303 | +€ 11.312 | +3,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 62.275 | € 96.289 | +€ 34.013 | +54,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 289.716 | € 267.014 | -€ 22.702 | -7,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 289.716 | € 267.014 | -€ 22.702 | -7,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2025 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.