EngID: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
EngID
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 542.034
daling van € 542.034 (-32,7%), van € 1,7 mln naar € 1,1 mln
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 467.661) en Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 337.217)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 353.295
daling van € 353.295 (-73,6%), van € 479.814 naar € 126.519
waarvan Overige vorderingen: -€ 364.438
- Materiële vaste activa +€ 162.052
stijging van € 162.052 (+9,3%), van € 1,7 mln naar € 1,9 mln
waarvan Installaties, machines en uitrusting: +€ 272.657
- Voorraden en bestellingen +€ 103.085
stijging van € 103.085 (+9.622%), van € 1.071 naar € 104.156
- Reserves -€ 339.077
daling van € 339.077 (-12,7%), van € 2,7 mln naar € 2,3 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 197.482
daling van € 197.482, van € 6.393 naar -€ 191.089
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 134.513
daling van € 134.513 (-82,7%), van € 162.690 naar € 28.177
waarvan Belastingen: -€ 139.252
- Schulden op meer dan één jaar +€ 58.184
stijging van € 58.184 (+7,2%), van € 809.580 naar € 867.764
- Bruto bedrijfsmarge -€ 491.337
daling van € 491.337 (-71,0%), van € 692.304 naar € 200.967
- Belastingen -€ 150.266
daling van € 150.266 (-99,6%), van € 150.830 naar € 564
- Personeelskosten +€ 70.129
nieuw in 2025: € 70.129
- Financiële opbrengsten -€ 58.611
daling van € 58.611 (-77,1%), van € 76.047 naar € 17.436
waarvan Financiële opbrengsten: -€ 58.611
- Afschrijvingen +€ 58.534
stijging van € 58.534 (+23,7%), van € 247.014 naar € 305.548
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 3.878.328 | € 3.265.555 | -€ 612.773 | -15,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.738.234 | € 1.900.346 | +€ 162.112 | +9,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.738.234 | € 1.900.286 | +€ 162.052 | +9,3% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 1.070.689 | € 992.335 | -€ 78.354 | -7,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 540.679 | € 813.336 | +€ 272.657 | +50,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 126.866 | € 94.615 | -€ 32.251 | -25,4% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 0 | € 60 | +€ 60 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 2.140.094 | € 1.365.209 | -€ 774.885 | -36,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 1.071 | € 104.156 | +€ 103.085 | +9.622% |
| Voorraden | 30/36 | € 1.071 | € 104.156 | +€ 103.085 | +9.622% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 479.814 | € 126.519 | -€ 353.295 | -73,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 93.697 | € 104.840 | +€ 11.143 | +11,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 386.117 | € 21.679 | -€ 364.438 | -94,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 1.657.408 | € 1.115.374 | -€ 542.034 | -32,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.800 | € 19.160 | +€ 17.360 | +964% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 3.878.328 | € 3.265.555 | -€ 612.773 | -15,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 2.693.256 | € 2.156.697 | -€ 536.559 | -19,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 2.668.263 | € 2.329.186 | -€ 339.077 | -12,7% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 2.668.263 | € 2.329.186 | -€ 339.077 | -12,7% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 6.393 | -€ 191.089 | -€ 197.482 | |
| Schulden | 17/49 | € 1.185.072 | € 1.108.858 | -€ 76.214 | -6,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 809.580 | € 867.764 | +€ 58.184 | +7,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 809.580 | € 867.764 | +€ 58.184 | +7,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 369.349 | € 234.588 | -€ 134.761 | -36,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 160.917 | € 162.172 | +€ 1.256 | +0,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 45.742 | € 44.238 | -€ 1.504 | -3,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 45.742 | € 44.238 | -€ 1.504 | -3,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 162.690 | € 28.177 | -€ 134.513 | -82,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 162.690 | € 23.438 | -€ 139.252 | -85,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 4.739 | +€ 4.739 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 6.143 | € 6.507 | +€ 364 | +5,9% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 317.339 | € 0 | -€ 317.339 | -100% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 70.129 | +€ 70.129 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 247.014 | € 305.548 | +€ 58.534 | +23,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 8.655 | € 13.735 | +€ 5.080 | +58,7% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 17.305 | +€ 17.305 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 692.304 | € 200.967 | -€ 491.337 | -71,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 436.635 | -€ 205.751 | -€ 642.386 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 76.047 | € 17.436 | -€ 58.611 | -77,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 76.047 | € 17.436 | -€ 58.611 | -77,1% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | € 0 | - | = | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 12.617 | € 10.463 | -€ 2.154 | -17,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 12.617 | € 10.463 | -€ 2.154 | -17,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 500.065 | -€ 198.778 | -€ 698.843 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 150.830 | € 564 | -€ 150.266 | -99,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 349.235 | -€ 199.342 | -€ 548.577 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 349.235 | -€ 199.342 | -€ 548.577 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.