ENGAGING PEOPLE: wat veranderde er
ENGAGING PEOPLE
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 10.845
daling van € 10.845 (-25,7%), van € 42.165 naar € 31.321
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 10.545
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 6.168
daling van € 6.168 (-24,4%), van € 25.276 naar € 19.108
waarvan Handelsvorderingen: -€ 9.262
- Liquide middelen -€ 3.033
daling van € 3.033 (-6,1%), van € 49.393 naar € 46.361
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 25.409) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 7.376)
- Reserves -€ 14.751
daling van € 14.751 (-31,5%), van € 46.825 naar € 32.074
- Schulden op meer dan één jaar -€ 7.376
daling van € 7.376 (-32,3%), van € 22.856 naar € 15.480
- Afschrijvingen +€ 9.998
stijging van € 9.998 (+831%), van € 1.203 naar € 11.201
- Bruto bedrijfsmarge +€ 9.264
stijging van € 9.264 (+49,1%), van € 18.862 naar € 28.126
- Financiële kosten -€ 2.726
daling van € 2.726 (-70,4%), van € 3.873 naar € 1.147
waarvan Niet-recurrente financiële kosten: -€ 3.432
- Belastingen +€ 527
stijging van € 527 (+13,4%), van € 3.925 naar € 4.452
- Andere bedrijfskosten -€ 368
daling van € 368 (-31,0%), van € 1.188 naar € 819
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 118.188 | € 97.199 | -€ 20.988 | -17,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 42.745 | € 31.544 | -€ 11.201 | -26,2% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 580 | € 223 | -€ 356 | -61,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 42.165 | € 31.321 | -€ 10.845 | -25,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 532 | € 232 | -€ 300 | -56,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 41.633 | € 31.088 | -€ 10.545 | -25,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 75.442 | € 65.655 | -€ 9.787 | -13,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 25.276 | € 19.108 | -€ 6.168 | -24,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 24.143 | € 14.881 | -€ 9.262 | -38,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.134 | € 4.228 | +€ 3.094 | +273% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 49.393 | € 46.361 | -€ 3.033 | -6,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 773 | € 186 | -€ 587 | -75,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 118.188 | € 97.199 | -€ 20.988 | -17,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 46.825 | € 32.074 | -€ 14.751 | -31,5% |
| Reserves | 13 | € 46.825 | € 32.074 | -€ 14.751 | -31,5% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 46.825 | € 32.074 | -€ 14.751 | -31,5% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 71.363 | € 65.125 | -€ 6.238 | -8,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 22.856 | € 15.480 | -€ 7.376 | -32,3% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 22.856 | € 15.480 | -€ 7.376 | -32,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 48.114 | € 49.208 | +€ 1.095 | +2,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 7.144 | € 7.376 | +€ 232 | +3,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.471 | € 3.453 | -€ 18 | -0,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.471 | € 3.453 | -€ 18 | -0,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 8.497 | € 8.372 | -€ 125 | -1,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 6.233 | € 8.372 | +€ 2.140 | +34,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 2.264 | € 0 | -€ 2.264 | -100% |
| Overige schulden | 47/48 | € 29.001 | € 30.007 | +€ 1.006 | +3,5% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 393 | € 437 | +€ 44 | +11,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.203 | € 11.201 | +€ 9.998 | +831% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.188 | € 819 | -€ 368 | -31,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 18.862 | € 28.126 | +€ 9.264 | +49,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 16.471 | € 16.105 | -€ 365 | -2,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 196 | € 152 | -€ 43 | -22,2% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 196 | € 152 | -€ 43 | -22,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.873 | € 1.147 | -€ 2.726 | -70,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 441 | € 1.147 | +€ 706 | +160% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 3.432 | € 0 | -€ 3.432 | -100% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 12.793 | € 15.111 | +€ 2.317 | +18,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.925 | € 4.452 | +€ 527 | +13,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 8.868 | € 10.659 | +€ 1.791 | +20,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 8.868 | € 10.659 | +€ 1.791 | +20,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.