EndoGnosis: wat veranderde er
EndoGnosis
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen +€ 286.185
nieuw in 2025: € 286.185
- Liquide middelen -€ 171.512
daling van € 171.512 (-95,6%), van € 179.486 naar € 7.974
vooral door Geldbeleggingen (-€ 286.185) en Vorderingen op meer dan één jaar (-€ 50.000)
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 50.000
nieuw in 2025: € 50.000
- Overgedragen winst (verlies) +€ 125.707
stijging van € 125.707 (+84,8%), van € 148.272 naar € 273.979
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 41.049
stijging van € 41.049 (+90,1%), van € 45.557 naar € 86.606
- Bruto bedrijfsmarge -€ 44.055
daling van € 44.055 (-23,1%), van € 191.022 naar € 146.968
- Financiële opbrengsten +€ 21.055
stijging van € 21.055 (+1.724%), van € 1.221 naar € 22.277
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 198.346 | € 364.242 | +€ 165.896 | +83,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 198.346 | € 364.242 | +€ 165.896 | +83,6% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | - | € 50.000 | +€ 50.000 | |
| Overige vorderingen | 291 | - | € 50.000 | +€ 50.000 | |
| Geldbeleggingen | 50/53 | - | € 286.185 | +€ 286.185 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 179.486 | € 7.974 | -€ 171.512 | -95,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 18.860 | € 20.082 | +€ 1.222 | +6,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 198.346 | € 364.242 | +€ 165.896 | +83,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 151.272 | € 276.979 | +€ 125.707 | +83,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 148.272 | € 273.979 | +€ 125.707 | +84,8% |
| Schulden | 17/49 | € 47.074 | € 87.262 | +€ 40.188 | +85,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 47.074 | € 87.262 | +€ 40.188 | +85,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.353 | € 467 | -€ 887 | -65,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.353 | € 467 | -€ 887 | -65,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 45.557 | € 86.606 | +€ 41.049 | +90,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 45.557 | € 86.606 | +€ 41.049 | +90,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 164 | € 189 | +€ 26 | +15,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 537 | € 448 | -€ 89 | -16,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 191.022 | € 146.968 | -€ 44.055 | -23,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 190.485 | € 146.519 | -€ 43.966 | -23,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.221 | € 22.277 | +€ 21.055 | +1.724% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.221 | € 22.277 | +€ 21.055 | +1.724% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 211 | € 627 | +€ 416 | +197% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 211 | € 627 | +€ 416 | +197% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 191.495 | € 168.169 | -€ 23.326 | -12,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 43.223 | € 42.462 | -€ 762 | -1,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 148.272 | € 125.707 | -€ 22.564 | -15,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 148.272 | € 125.707 | -€ 22.564 | -15,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.