Elema: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Elema
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 15.920
stijging van € 15.920 (+26,0%), van € 61.140 naar € 77.059
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 16.063
- Liquide middelen -€ 9.606
daling van € 9.606 (-7,8%), van € 123.757 naar € 114.151
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 51.755) en Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 9.107)
- Overige schulden +€ 10.036
stijging van € 10.036 (+106%), van € 9.446 naar € 19.482
- Reserves -€ 5.445
daling van € 5.445 (-5,8%), van € 94.645 naar € 89.200
waarvan Belastingvrije reserves: -€ 3.745
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 3.343
nieuw in 2025: € 3.343
- Afschrijvingen +€ 2.438
stijging van € 2.438 (+7,3%), van € 33.397 naar € 35.835
- Bruto bedrijfsmarge +€ 1.753
stijging van € 1.753 (+4,1%), van € 42.613 naar € 44.366
- Financiële kosten -€ 683
daling van € 683 (-52,3%), van € 1.306 naar € 623
- Financiële opbrengsten +€ 527
stijging van € 527 (+44,3%), van € 1.189 naar € 1.717
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 188.464 | € 194.789 | +€ 6.325 | +3,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 61.140 | € 77.059 | +€ 15.920 | +26,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 61.140 | € 77.059 | +€ 15.920 | +26,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 60.531 | € 76.594 | +€ 16.063 | +26,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 608 | € 465 | -€ 143 | -23,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 127.324 | € 117.730 | -€ 9.594 | -7,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.732 | € 2.732 | = | 0,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 449 | € 449 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.283 | € 2.283 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 123.757 | € 114.151 | -€ 9.606 | -7,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 835 | € 846 | +€ 11 | +1,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 188.464 | € 194.789 | +€ 6.325 | +3,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 177.011 | € 171.964 | -€ 5.047 | -2,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 82.170 | € 82.170 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 94.645 | € 89.200 | -€ 5.445 | -5,8% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 3.745 | - | -€ 3.745 | |
| Beschikbare reserves | 133 | € 90.900 | € 89.200 | -€ 1.700 | -1,9% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 196 | € 594 | +€ 398 | +203% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 1.929 | - | -€ 1.929 | |
| Uitgestelde belastingen | 168 | € 1.929 | - | -€ 1.929 | |
| Schulden | 17/49 | € 9.524 | € 22.825 | +€ 13.301 | +140% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 9.446 | € 22.825 | +€ 13.379 | +142% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 3.343 | +€ 3.343 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 3.343 | +€ 3.343 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 9.446 | € 19.482 | +€ 10.036 | +106% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 78 | - | -€ 78 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 33.397 | € 35.835 | +€ 2.438 | +7,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.518 | € 3.635 | +€ 117 | +3,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 42.613 | € 44.366 | +€ 1.753 | +4,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 5.698 | € 4.896 | -€ 803 | -14,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.189 | € 1.717 | +€ 527 | +44,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.189 | € 1.717 | +€ 527 | +44,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.306 | € 623 | -€ 683 | -52,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.306 | € 623 | -€ 683 | -52,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 5.582 | € 5.989 | +€ 408 | +7,3% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 1.929 | € 1.929 | = | 0,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.574 | € 3.858 | +€ 284 | +7,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 3.936 | € 4.060 | +€ 124 | +3,1% |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves | 789 | € 3.745 | € 3.745 | -€ 0 | 0,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 7.682 | € 7.805 | +€ 124 | +1,6% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.