EDAL Management: wat veranderde er
EDAL Management
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 24.328
daling van € 24.328 (-35,7%), van € 68.226 naar € 43.898
waarvan Overige vorderingen: -€ 33.403
- Liquide middelen -€ 15.707
daling van € 15.707 (-64,2%), van € 24.456 naar € 8.749
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 47.000) en Overige schulden (-€ 13.000)
- Materiële vaste activa -€ 8.877
daling van € 8.877 (-20,9%), van € 42.543 naar € 33.667
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 8.543
- Overgedragen winst (verlies) -€ 33.695
daling van € 33.695 (-94,9%), van € 35.504 naar € 1.808
- Overige schulden -€ 13.000
daling van € 13.000 (-21,7%), van € 60.000 naar € 47.000
- Schulden op meer dan één jaar -€ 6.511
daling van € 6.511 (-24,5%), van € 26.616 naar € 20.105
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 3.038
stijging van € 3.038 (+268%), van € 1.132 naar € 4.169
- Handelsschulden +€ 1.399
stijging van € 1.399 (+393%), van € 356 naar € 1.755
- Bruto bedrijfsmarge -€ 96.158
daling van € 96.158 (-77,8%), van € 123.546 naar € 27.387
- Belastingen -€ 27.718
daling van € 27.718 (-86,0%), van € 32.239 naar € 4.521
- Afschrijvingen +€ 7.773
stijging van € 7.773 (+704%), van € 1.104 naar € 8.877
- Financiële kosten +€ 2.061
stijging van € 2.061 (+399%), van € 516 naar € 2.577
- Financiële opbrengsten -€ 1.545
daling van € 1.545 (-28,6%), van € 5.401 naar € 3.855
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 137.335 | € 88.849 | -€ 48.486 | -35,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 42.543 | € 33.667 | -€ 8.877 | -20,9% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 42.543 | € 33.667 | -€ 8.877 | -20,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 597 | € 264 | -€ 333 | -55,8% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 41.946 | € 33.403 | -€ 8.543 | -20,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 94.791 | € 55.182 | -€ 39.609 | -41,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 68.226 | € 43.898 | -€ 24.328 | -35,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 9.075 | +€ 9.075 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 68.226 | € 34.823 | -€ 33.403 | -49,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 24.456 | € 8.749 | -€ 15.707 | -64,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.109 | € 2.535 | +€ 426 | +20,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 137.335 | € 88.849 | -€ 48.486 | -35,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 43.004 | € 9.308 | -€ 33.695 | -78,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 7.500 | € 7.500 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 35.504 | € 1.808 | -€ 33.695 | -94,9% |
| Schulden | 17/49 | € 94.331 | € 79.540 | -€ 14.791 | -15,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 26.616 | € 20.105 | -€ 6.511 | -24,5% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 26.616 | € 20.105 | -€ 6.511 | -24,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 67.715 | € 59.435 | -€ 8.279 | -12,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 6.228 | € 6.511 | +€ 284 | +4,6% |
| Handelsschulden | 44 | € 356 | € 1.755 | +€ 1.399 | +393% |
| Leveranciers | 440/4 | € 356 | € 1.755 | +€ 1.399 | +393% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.132 | € 4.169 | +€ 3.038 | +268% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.132 | € 4.169 | +€ 3.038 | +268% |
| Overige schulden | 47/48 | € 60.000 | € 47.000 | -€ 13.000 | -21,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.104 | € 8.877 | +€ 7.773 | +704% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 760 | € 1.963 | +€ 1.204 | +158% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 123.546 | € 27.387 | -€ 96.158 | -77,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 121.682 | € 16.547 | -€ 105.135 | -86,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 5.401 | € 3.855 | -€ 1.545 | -28,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 5.401 | € 3.855 | -€ 1.545 | -28,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 516 | € 2.577 | +€ 2.061 | +399% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 516 | € 2.577 | +€ 2.061 | +399% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 126.567 | € 17.826 | -€ 108.741 | -85,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 32.239 | € 4.521 | -€ 27.718 | -86,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 94.328 | € 13.305 | -€ 81.024 | -85,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 94.328 | € 13.305 | -€ 81.024 | -85,9% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.