Duell Interior: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Duell Interior
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 56.161
stijging van € 56.161 (+98,5%), van € 56.996 naar € 113.158
waarvan Handelsvorderingen: +€ 43.821
- Liquide middelen -€ 17.654
daling van € 17.654 (-44,2%), van € 39.985 naar € 22.330
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 56.161) en Handelsschulden (-€ 48.187)
- Materiële vaste activa -€ 7.942
daling van € 7.942 (-28,1%), van € 28.308 naar € 20.366
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 4.458
- Financiële vaste activa +€ 1.920
stijging van € 1.920 (+529%), van € 363 naar € 2.283
- Reserves +€ 60.343
stijging van € 60.343 (+291%), van € 20.725 naar € 81.067
- Handelsschulden -€ 48.187
daling van € 48.187 (-87,6%), van € 55.036 naar € 6.849
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 27.970
stijging van € 27.970 (+270%), van € 10.349 naar € 38.319
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 14.274
- Schulden op meer dan één jaar -€ 9.411
daling van € 9.411 (-40,0%), van € 23.502 naar € 14.091
- Bruto bedrijfsmarge +€ 68.665
stijging van € 68.665 (+72,0%), van € 95.332 naar € 163.997
- Personeelskosten +€ 18.468
stijging van € 18.468 (+32,7%), van € 56.504 naar € 74.972
- Belastingen +€ 7.784
stijging van € 7.784 (+95,7%), van € 8.135 naar € 15.919
- Afschrijvingen +€ 3.342
stijging van € 3.342 (+47,5%), van € 7.038 naar € 10.381
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 132.642 | € 164.183 | +€ 31.541 | +23,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 28.671 | € 22.649 | -€ 6.022 | -21,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 28.308 | € 20.366 | -€ 7.942 | -28,1% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 18.850 | € 15.366 | -€ 3.484 | -18,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 9.458 | € 5.000 | -€ 4.458 | -47,1% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 363 | € 2.283 | +€ 1.920 | +529% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 103.971 | € 141.534 | +€ 37.563 | +36,1% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 6.668 | € 5.711 | -€ 957 | -14,4% |
| Voorraden | 30/36 | € 6.668 | € 5.711 | -€ 957 | -14,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 56.996 | € 113.158 | +€ 56.161 | +98,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 23.818 | € 67.639 | +€ 43.821 | +184% |
| Overige vorderingen | 41 | € 33.178 | € 45.519 | +€ 12.341 | +37,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 39.985 | € 22.330 | -€ 17.654 | -44,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 322 | € 335 | +€ 13 | +4,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 132.642 | € 164.183 | +€ 31.541 | +23,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 24.725 | € 85.067 | +€ 60.343 | +244% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.000 | € 4.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 20.725 | € 81.067 | +€ 60.343 | +291% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 20.725 | € 81.067 | +€ 60.343 | +291% |
| Schulden | 17/49 | € 107.918 | € 79.116 | -€ 28.801 | -26,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 23.502 | € 14.091 | -€ 9.411 | -40,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 23.502 | € 14.091 | -€ 9.411 | -40,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 74.400 | € 54.580 | -€ 19.820 | -26,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 9.015 | € 9.411 | +€ 396 | +4,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 55.036 | € 6.849 | -€ 48.187 | -87,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 55.036 | € 6.849 | -€ 48.187 | -87,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.349 | € 38.319 | +€ 27.970 | +270% |
| Belastingen | 450/3 | € 10.349 | € 24.046 | +€ 13.697 | +132% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 14.274 | +€ 14.274 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 10.016 | € 10.446 | +€ 430 | +4,3% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 56.504 | € 74.972 | +€ 18.468 | +32,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 7.038 | € 10.381 | +€ 3.342 | +47,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.146 | € 784 | -€ 361 | -31,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 95.332 | € 163.997 | +€ 68.665 | +72,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 30.644 | € 77.860 | +€ 47.216 | +154% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 65 | +€ 65 | +49.808% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 65 | +€ 65 | +49.808% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.785 | € 1.664 | -€ 121 | -6,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.785 | € 1.664 | -€ 121 | -6,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 28.860 | € 76.262 | +€ 47.402 | +164% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 8.135 | € 15.919 | +€ 7.784 | +95,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 20.725 | € 60.343 | +€ 39.618 | +191% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 20.725 | € 60.343 | +€ 39.618 | +191% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.