DSF CONSULTING: wat veranderde er
DSF CONSULTING
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 249.086
stijging van € 249.086 (+379%), van € 65.770 naar € 314.856
waarvan Handelsvorderingen: +€ 218.552
- Geldbeleggingen -€ 35.179
daling van € 35.179 (-72,5%), van € 48.509 naar € 13.330
- Materiële vaste activa +€ 5.468
stijging van € 5.468 (+51,9%), van € 10.525 naar € 15.993
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 5.529
- Handelsschulden +€ 187.538
stijging van € 187.538 (+3.634%), van € 5.161 naar € 192.699
- Reserves +€ 41.442
stijging van € 41.442 (+23,8%), van € 174.067 naar € 215.508
- Overige schulden -€ 11.960
daling van € 11.960 (-45,1%), van € 26.537 naar € 14.576
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 5.030
stijging van € 5.030 (+33,0%), van € 15.240 naar € 20.270
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 4.823
daling van € 4.823 (-92,7%), van € 5.205 naar € 381
- Bruto bedrijfsmarge -€ 18.391
daling van € 18.391 (-21,7%), van € 84.580 naar € 66.188
- Financiële opbrengsten +€ 7.404
stijging van € 7.404 (+152%), van € 4.874 naar € 12.278
- Belastingen -€ 3.169
daling van € 3.169 (-15,7%), van € 20.127 naar € 16.958
- Afschrijvingen +€ 1.937
stijging van € 1.937 (+69,4%), van € 2.790 naar € 4.728
- Financiële kosten -€ 993
daling van € 993 (-26,3%), van € 3.770 naar € 2.777
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 228.709 | € 445.935 | +€ 217.225 | +95,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 10.525 | € 15.993 | +€ 5.468 | +51,9% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 10.525 | € 15.993 | +€ 5.468 | +51,9% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.377 | € 651 | -€ 725 | -52,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 5.129 | € 10.658 | +€ 5.529 | +108% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 4.020 | € 4.683 | +€ 664 | +16,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 218.184 | € 429.941 | +€ 211.758 | +97,1% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Handelsvorderingen | 290 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 65.770 | € 314.856 | +€ 249.086 | +379% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 47.256 | € 265.808 | +€ 218.552 | +462% |
| Overige vorderingen | 41 | € 18.513 | € 49.048 | +€ 30.535 | +165% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 48.509 | € 13.330 | -€ 35.179 | -72,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.571 | € 466 | -€ 2.105 | -81,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.334 | € 1.289 | -€ 45 | -3,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 228.709 | € 445.935 | +€ 217.225 | +95,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 176.567 | € 218.008 | +€ 41.442 | +23,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 174.067 | € 215.508 | +€ 41.442 | +23,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 174.067 | € 215.508 | +€ 41.442 | +23,8% |
| Schulden | 17/49 | € 52.142 | € 227.926 | +€ 175.784 | +337% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 52.142 | € 227.926 | +€ 175.784 | +337% |
| Financiële schulden | 43 | € 15.240 | € 20.270 | +€ 5.030 | +33,0% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 15.240 | € 20.270 | +€ 5.030 | +33,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.161 | € 192.699 | +€ 187.538 | +3.634% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.161 | € 192.699 | +€ 187.538 | +3.634% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 5.205 | € 381 | -€ 4.823 | -92,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.205 | € 381 | -€ 4.823 | -92,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 26.537 | € 14.576 | -€ 11.960 | -45,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.790 | € 4.728 | +€ 1.937 | +69,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.955 | € 1.362 | -€ 593 | -30,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 84.580 | € 66.188 | -€ 18.391 | -21,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 79.834 | € 60.098 | -€ 19.735 | -24,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 4.874 | € 12.278 | +€ 7.404 | +152% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 4.874 | € 12.278 | +€ 7.404 | +152% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.770 | € 2.777 | -€ 993 | -26,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.770 | € 2.777 | -€ 993 | -26,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 80.938 | € 69.600 | -€ 11.338 | -14,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 20.127 | € 16.958 | -€ 3.169 | -15,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 60.811 | € 52.642 | -€ 8.169 | -13,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 60.811 | € 52.642 | -€ 8.169 | -13,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2024 en 31 maart 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.