Drinks 4 U: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Drinks 4 U
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 21.865
daling van € 21.865 (-26,6%), van € 82.196 naar € 60.331
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 19.437
- Voorraden en bestellingen -€ 8.824
daling van € 8.824 (-6,2%), van € 142.864 naar € 134.041
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 7.382
daling van € 7.382 (-10,8%), van € 68.432 naar € 61.050
waarvan Handelsvorderingen: -€ 8.512
- Liquide middelen -€ 5.861
daling van € 5.861 (-14,1%), van € 41.692 naar € 35.831
vooral door Schulden op meer dan één jaar (-€ 28.328) en Financiële schulden op ten hoogste één jaar (-€ 10.000)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 28.328
daling van € 28.328 (-46,9%), van € 60.398 naar € 32.070
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 10.000
daling van € 10.000 (-8,3%), van € 120.000 naar € 110.000
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 4.252
daling van € 4.252 (-13,1%), van € 32.579 naar € 28.328
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 3.546
daling van € 3.546 (-86,0%), van € 4.123 naar € 577
- Bruto bedrijfsmarge +€ 11.017
stijging van € 11.017 (+8,4%), van € 131.730 naar € 142.747
- Personeelskosten +€ 9.606
stijging van € 9.606 (+12,0%), van € 80.100 naar € 89.706
- Afschrijvingen -€ 3.402
daling van € 3.402 (-10,1%), van € 33.774 naar € 30.372
- Belastingen +€ 1.494
stijging van € 1.494 (+83,4%), van € 1.792 naar € 3.287
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 345.546 | € 298.843 | -€ 46.703 | -13,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 91.102 | € 67.921 | -€ 23.181 | -25,4% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 4.637 | € 3.321 | -€ 1.316 | -28,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 82.196 | € 60.331 | -€ 21.865 | -26,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 16.477 | € 14.809 | -€ 1.668 | -10,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 62.072 | € 42.635 | -€ 19.437 | -31,3% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 3.647 | € 2.887 | -€ 761 | -20,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 4.269 | € 4.269 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 254.444 | € 230.922 | -€ 23.521 | -9,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 142.864 | € 134.041 | -€ 8.824 | -6,2% |
| Voorraden | 30/36 | € 142.864 | € 134.041 | -€ 8.824 | -6,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 68.432 | € 61.050 | -€ 7.382 | -10,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 66.517 | € 58.005 | -€ 8.512 | -12,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.915 | € 3.045 | +€ 1.130 | +59,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 41.692 | € 35.831 | -€ 5.861 | -14,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.455 | - | -€ 1.455 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 345.546 | € 298.843 | -€ 46.703 | -13,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 73.898 | € 76.449 | +€ 2.551 | +3,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 60.860 | € 63.860 | +€ 3.000 | +4,9% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 59.000 | € 62.000 | +€ 3.000 | +5,1% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 638 | € 189 | -€ 449 | -70,4% |
| Schulden | 17/49 | € 271.648 | € 222.394 | -€ 49.254 | -18,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 60.398 | € 32.070 | -€ 28.328 | -46,9% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 60.398 | € 32.070 | -€ 28.328 | -46,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 207.128 | € 189.747 | -€ 17.380 | -8,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 32.579 | € 28.328 | -€ 4.252 | -13,1% |
| Financiële schulden | 43 | € 120.000 | € 110.000 | -€ 10.000 | -8,3% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 120.000 | € 110.000 | -€ 10.000 | -8,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 34.754 | € 31.626 | -€ 3.127 | -9,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 34.754 | € 31.626 | -€ 3.127 | -9,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 18.793 | € 18.949 | +€ 156 | +0,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.720 | € 9.192 | -€ 528 | -5,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 9.073 | € 9.757 | +€ 684 | +7,5% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.001 | € 845 | -€ 157 | -15,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 4.123 | € 577 | -€ 3.546 | -86,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 80.100 | € 89.706 | +€ 9.606 | +12,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 33.774 | € 30.372 | -€ 3.402 | -10,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.015 | € 2.823 | -€ 192 | -6,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 131.730 | € 142.747 | +€ 11.017 | +8,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 14.840 | € 19.846 | +€ 5.005 | +33,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.629 | € 1.557 | -€ 72 | -4,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.629 | € 1.557 | -€ 72 | -4,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 14.577 | € 15.565 | +€ 988 | +6,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 14.577 | € 15.565 | +€ 988 | +6,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 1.892 | € 5.838 | +€ 3.945 | +208% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.792 | € 3.287 | +€ 1.494 | +83,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 100 | € 2.551 | +€ 2.451 | +2.444% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 100 | € 2.551 | +€ 2.451 | +2.444% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.