Dr. Chris Cambré: wat veranderde er
Dr. Chris Cambré
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 17.023
stijging van € 17.023 (+13,5%), van € 125.974 naar € 142.997
waarvan Overige vorderingen: +€ 10.217
- Materiële vaste activa +€ 16.559
stijging van € 16.559 (+63,3%), van € 26.155 naar € 42.714
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 20.951
- Liquide middelen +€ 9.080
stijging van € 9.080 (+132%), van € 6.879 naar € 15.959
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 47.227) en Overige schulden (+€ 19.908)
- Geldbeleggingen +€ 9.000
stijging van € 9.000 (+94,7%), van € 9.500 naar € 18.500
- Reserves +€ 29.227
stijging van € 29.227 (+12,1%), van € 241.519 naar € 270.745
- Schulden op meer dan één jaar -€ 21.828
daling van € 21.828 (-6,5%), van € 335.563 naar € 313.735
- Overige schulden +€ 19.908
stijging van € 19.908 (+793%), van € 2.509 naar € 22.417
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 12.748
stijging van € 12.748 (+115%), van € 11.123 naar € 23.871
waarvan Belastingen: +€ 12.699
- Inbreng +€ 7.500
stijging van € 7.500 (+60,0%), van € 12.500 naar € 20.000
- Andere bedrijfskosten -€ 5.273
daling van € 5.273 (-77,7%), van € 6.784 naar € 1.511
- Belastingen +€ 2.253
stijging van € 2.253 (+16,9%), van € 13.325 naar € 15.577
- Financiële opbrengsten +€ 1.139
stijging van € 1.139 (+22.288%), van € 5 naar € 1.144
- Afschrijvingen +€ 821
stijging van € 821 (+11,0%), van € 7.453 naar € 8.274
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 648.753 | € 697.747 | +€ 48.995 | +7,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 501.009 | € 517.568 | +€ 16.559 | +3,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 26.155 | € 42.714 | +€ 16.559 | +63,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 4.772 | € 998 | -€ 3.774 | -79,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 5.084 | € 26.035 | +€ 20.951 | +412% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 16.299 | € 15.680 | -€ 619 | -3,8% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 474.855 | € 474.855 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 147.743 | € 180.179 | +€ 32.436 | +22,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 125.974 | € 142.997 | +€ 17.023 | +13,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 10.845 | € 17.652 | +€ 6.806 | +62,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 115.128 | € 125.345 | +€ 10.217 | +8,9% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 9.500 | € 18.500 | +€ 9.000 | +94,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 6.879 | € 15.959 | +€ 9.080 | +132% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 5.391 | € 2.723 | -€ 2.667 | -49,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 648.753 | € 697.747 | +€ 48.995 | +7,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 254.019 | € 290.745 | +€ 36.727 | +14,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.500 | € 20.000 | +€ 7.500 | +60,0% |
| Reserves | 13 | € 241.519 | € 270.745 | +€ 29.227 | +12,1% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 241.519 | € 270.745 | +€ 29.227 | +12,1% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 394.734 | € 407.002 | +€ 12.268 | +3,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 335.563 | € 313.735 | -€ 21.828 | -6,5% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 335.563 | € 313.735 | -€ 21.828 | -6,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 59.171 | € 93.191 | +€ 34.021 | +57,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 42.960 | € 46.828 | +€ 3.868 | +9,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.579 | € 75 | -€ 2.504 | -97,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.579 | € 75 | -€ 2.504 | -97,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.123 | € 23.871 | +€ 12.748 | +115% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.223 | € 21.922 | +€ 12.699 | +138% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 1.900 | € 1.949 | +€ 49 | +2,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 2.509 | € 22.417 | +€ 19.908 | +793% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 0 | € 76 | +€ 76 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 7.453 | € 8.274 | +€ 821 | +11,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 6.784 | € 1.511 | -€ 5.273 | -77,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 77.049 | € 77.218 | +€ 168 | +0,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 62.812 | € 67.432 | +€ 4.620 | +7,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 5 | € 1.144 | +€ 1.139 | +22.288% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 5 | € 1.144 | +€ 1.139 | +22.288% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.683 | € 5.773 | +€ 90 | +1,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.683 | € 5.773 | +€ 90 | +1,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 57.135 | € 62.804 | +€ 5.669 | +9,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 13.325 | € 15.577 | +€ 2.253 | +16,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 43.810 | € 47.227 | +€ 3.417 | +7,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 43.810 | € 47.227 | +€ 3.417 | +7,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.