DM IMMO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DM IMMO
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 4.933
daling van € 4.933 (-11,0%), van € 44.778 naar € 39.846
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 2.276
daling van € 2.276 (-51,3%), van € 4.436 naar € 2.160
waarvan Handelsvorderingen: -€ 2.160
- Liquide middelen +€ 1.821
stijging van € 1.821 (+38,5%), van € 4.726 naar € 6.547
vooral door Afschrijvingen (+€ 5.002) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 2.276)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 2.358
daling van € 2.358 (-6,0%), van € 39.421 naar € 37.063
- Overgedragen winst (verlies) -€ 2.234
daling van € 2.234 (-34,0%), van -€ 6.564 naar -€ 8.798
- Overige schulden -€ 739
daling van € 739 (-9,1%), van € 8.112 naar € 7.374
- Bruto bedrijfsmarge -€ 3.478
daling van € 3.478 (-39,9%), van € 8.710 naar € 5.232
- Andere bedrijfskosten -€ 378
daling van € 378 (-52,1%), van € 726 naar € 348
- Afschrijvingen -€ 347
daling van € 347 (-6,5%), van € 5.349 naar € 5.002
- Financiële kosten -€ 92
daling van € 92 (-4,2%), van € 2.209 naar € 2.116
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 54.010 | € 48.553 | -€ 5.457 | -10,1% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 70 | - | -€ 70 | |
| Vaste activa | 21/28 | € 44.778 | € 39.846 | -€ 4.933 | -11,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 44.778 | € 39.846 | -€ 4.933 | -11,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 44.778 | € 39.846 | -€ 4.933 | -11,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 9.162 | € 8.707 | -€ 454 | -5,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 4.436 | € 2.160 | -€ 2.276 | -51,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 4.320 | € 2.160 | -€ 2.160 | -50,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 116 | - | -€ 116 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 4.726 | € 6.547 | +€ 1.821 | +38,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 54.010 | € 48.553 | -€ 5.457 | -10,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 3.436 | € 1.202 | -€ 2.234 | -65,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 6.564 | -€ 8.798 | -€ 2.234 | -34,0% |
| Schulden | 17/49 | € 50.573 | € 47.351 | -€ 3.222 | -6,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 39.421 | € 37.063 | -€ 2.358 | -6,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 39.421 | € 37.063 | -€ 2.358 | -6,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 10.958 | € 10.287 | -€ 671 | -6,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 2.244 | € 2.358 | +€ 114 | +5,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 275 | € 333 | +€ 58 | +21,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 275 | € 333 | +€ 58 | +21,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 327 | € 223 | -€ 104 | -31,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 327 | € 223 | -€ 104 | -31,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 8.112 | € 7.374 | -€ 739 | -9,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 194 | - | -€ 194 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 5.349 | € 5.002 | -€ 347 | -6,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 726 | € 348 | -€ 378 | -52,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 8.710 | € 5.232 | -€ 3.478 | -39,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 2.635 | -€ 118 | -€ 2.753 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.209 | € 2.116 | -€ 92 | -4,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.209 | € 2.116 | -€ 92 | -4,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 427 | -€ 2.234 | -€ 2.661 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 427 | -€ 2.234 | -€ 2.661 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 427 | -€ 2.234 | -€ 2.661 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.