DLDW TRADING: wat veranderde er
DLDW TRADING
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 4.574
daling van € 4.574 (-25,6%), van € 17.868 naar € 13.293
waarvan Overige vorderingen: -€ 4.862
- Voorraden en bestellingen +€ 4.450
nieuw in 2025: € 4.450
- Liquide middelen -€ 2.507
daling van € 2.507 (-53,5%), van € 4.690 naar € 2.183
vooral door Voorraden en bestellingen (-€ 4.450) en Resultaat van het boekjaar (-€ 3.336)
- Materiële vaste activa -€ 300
daling van € 300 (-23,8%), van € 1.260 naar € 959
- Overgedragen winst (verlies) -€ 3.336
nieuw in 2025: -€ 3.336
- Handelsschulden +€ 404
stijging van € 404 (+40,7%), van € 993 naar € 1.397
- Bruto bedrijfsmarge -€ 22.744
daling van € 22.744, van € 19.124 naar -€ 3.620
- Belastingen -€ 3.539
daling van € 3.539 (-100%), van € 3.539 naar € 0
- Afschrijvingen -€ 1.196
daling van € 1.196 (-79,9%), van € 1.496 naar € 300
- Andere bedrijfskosten -€ 710
daling van € 710 (-92,0%), van € 772 naar € 62
- Financiële opbrengsten -€ 194
daling van € 194 (-20,1%), van € 964 naar € 770
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 23.817 | € 20.885 | -€ 2.932 | -12,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.260 | € 959 | -€ 300 | -23,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.260 | € 959 | -€ 300 | -23,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.260 | € 959 | -€ 300 | -23,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 22.558 | € 19.926 | -€ 2.632 | -11,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | - | € 4.450 | +€ 4.450 | |
| Voorraden | 30/36 | - | € 4.450 | +€ 4.450 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 17.868 | € 13.293 | -€ 4.574 | -25,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 447 | € 734 | +€ 287 | +64,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 17.421 | € 12.559 | -€ 4.862 | -27,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 4.690 | € 2.183 | -€ 2.507 | -53,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 23.817 | € 20.885 | -€ 2.932 | -12,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 19.231 | € 15.895 | -€ 3.336 | -17,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 14.231 | € 14.231 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 14.231 | € 14.231 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | -€ 3.336 | -€ 3.336 | |
| Schulden | 17/49 | € 4.586 | € 4.990 | +€ 404 | +8,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 4.586 | € 4.990 | +€ 404 | +8,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 993 | € 1.397 | +€ 404 | +40,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 993 | € 1.397 | +€ 404 | +40,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.539 | € 3.539 | = | 0,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.539 | € 3.539 | = | 0,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 53 | € 53 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.496 | € 300 | -€ 1.196 | -79,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 772 | € 62 | -€ 710 | -92,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 19.124 | -€ 3.620 | -€ 22.744 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 16.856 | -€ 3.982 | -€ 20.838 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 964 | € 770 | -€ 194 | -20,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 964 | € 770 | -€ 194 | -20,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 50 | € 125 | +€ 75 | +151% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 50 | € 125 | +€ 75 | +151% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 17.771 | -€ 3.336 | -€ 21.107 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.539 | € 0 | -€ 3.539 | -100% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 14.231 | -€ 3.336 | -€ 17.568 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 14.231 | -€ 3.336 | -€ 17.568 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.