DISTRIBUTION-EMBALLAGE: wat veranderde er
DISTRIBUTION-EMBALLAGE
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 169.919
daling van € 169.919 (-95,9%), van € 177.133 naar € 7.213
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 154.592
- Voorraden en bestellingen +€ 60.000
stijging van € 60.000 (+31,1%), van € 192.994 naar € 252.994
- Liquide middelen -€ 13.066
daling van € 13.066 (-71,2%), van € 18.346 naar € 5.280
vooral door Schulden op meer dan één jaar (-€ 156.191) en Voorraden en bestellingen (-€ 60.000)
- Financiële vaste activa +€ 9.000
stijging van € 9.000 (+67,7%), van € 13.291 naar € 22.291
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 6.785
stijging van € 6.785 (+6,1%), van € 110.548 naar € 117.332
waarvan Handelsvorderingen: +€ 6.725
- Schulden op meer dan één jaar -€ 156.191
niet meer vermeld in 2024 (was € 156.191)
- Overgedragen winst (verlies) +€ 61.445
stijging van € 61.445 (+35,3%), van € 173.931 naar € 235.375
- Overige schulden -€ 27.440
daling van € 27.440 (-93,2%), van € 29.440 naar € 2.000
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 10.577
stijging van € 10.577 (+99,7%), van € 10.614 naar € 21.191
waarvan Belastingen: +€ 9.800
- Bruto bedrijfsmarge +€ 56.013
stijging van € 56.013 (+38,0%), van € 147.299 naar € 203.312
- Afschrijvingen -€ 46.624
daling van € 46.624 (-85,4%), van € 54.603 naar € 7.979
- Personeelskosten +€ 39.673
stijging van € 39.673 (+61,4%), van € 64.664 naar € 104.337
- Belastingen -€ 18.494
daling van € 18.494 (-74,6%), van € 24.786 naar € 6.292
- Financiële kosten +€ 8.531
stijging van € 8.531 (+503%), van € 1.695 naar € 10.226
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 512.311 | € 405.110 | -€ 107.201 | -20,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 190.423 | € 29.504 | -€ 160.919 | -84,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 177.133 | € 7.213 | -€ 169.919 | -95,9% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 154.592 | - | -€ 154.592 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 894 | +€ 894 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 22.540 | € 6.320 | -€ 16.221 | -72,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 13.291 | € 22.291 | +€ 9.000 | +67,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 321.888 | € 375.606 | +€ 53.718 | +16,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 192.994 | € 252.994 | +€ 60.000 | +31,1% |
| Voorraden | 30/36 | € 192.994 | € 252.994 | +€ 60.000 | +31,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 110.548 | € 117.332 | +€ 6.785 | +6,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 110.548 | € 117.273 | +€ 6.725 | +6,1% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 59 | +€ 59 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 18.346 | € 5.280 | -€ 13.066 | -71,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 512.311 | € 405.110 | -€ 107.201 | -20,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 194.391 | € 255.835 | +€ 61.445 | +31,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overige | 1319 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 173.931 | € 235.375 | +€ 61.445 | +35,3% |
| Schulden | 17/49 | € 317.920 | € 149.274 | -€ 168.646 | -53,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 156.191 | - | -€ 156.191 | |
| Financiële schulden | 170/4 | € 156.191 | - | -€ 156.191 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 161.729 | € 149.274 | -€ 12.455 | -7,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 121.675 | € 126.083 | +€ 4.408 | +3,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 121.675 | € 126.083 | +€ 4.408 | +3,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.614 | € 21.191 | +€ 10.577 | +99,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.428 | € 13.227 | +€ 9.800 | +286% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 7.186 | € 7.964 | +€ 778 | +10,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 29.440 | € 2.000 | -€ 27.440 | -93,2% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 64.664 | € 104.337 | +€ 39.673 | +61,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 54.603 | € 7.979 | -€ 46.624 | -85,4% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen) | 635/8 | € 7.186 | € 7.964 | +€ 778 | +10,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 6.145 | € 3.938 | -€ 2.207 | -35,9% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 1.152 | +€ 1.152 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 147.299 | € 203.312 | +€ 56.013 | +38,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 14.701 | € 77.942 | +€ 63.242 | +430% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | € 20 | +€ 19 | +1.897% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | € 20 | +€ 19 | +1.897% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.695 | € 10.226 | +€ 8.531 | +503% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.695 | € 10.226 | +€ 8.531 | +503% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 13.007 | € 67.736 | +€ 54.730 | +421% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 24.786 | € 6.292 | -€ 18.494 | -74,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 11.780 | € 61.445 | +€ 73.224 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 11.780 | € 61.445 | +€ 73.224 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.