DIGITAL MOUSE CONSULTING: wat veranderde er
DIGITAL MOUSE CONSULTING
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 217.519
stijging van € 217.519 (+244%), van € 89.239 naar € 306.758
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 222.562
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 184.992
daling van € 184.992 (-72,0%), van € 256.842 naar € 71.850
waarvan Overige vorderingen: -€ 194.846
- Liquide middelen -€ 39.675
daling van € 39.675 (-57,5%), van € 68.943 naar € 29.268
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 228.181) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 6.166)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 6.166
daling van € 6.166 (-2,6%), van € 241.236 naar € 235.070
- Handelsschulden +€ 6.122
stijging van € 6.122 (+168%), van € 3.644 naar € 9.766
- Overige schulden -€ 5.602
daling van € 5.602 (-100%), van € 5.602 naar € 0
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 5.419
stijging van € 5.419 (+144%), van € 3.764 naar € 9.183
- Bruto bedrijfsmarge -€ 12.780
daling van € 12.780 (-37,0%), van € 34.559 naar € 21.780
- Financiële kosten +€ 5.912
stijging van € 5.912 (+78,3%), van € 7.549 naar € 13.461
- Andere bedrijfskosten -€ 4.691
daling van € 4.691 (-76,9%), van € 6.098 naar € 1.407
- Belastingen -€ 3.453
daling van € 3.453 (-91,6%), van € 3.771 naar € 318
- Afschrijvingen -€ 1.149
daling van € 1.149 (-9,7%), van € 11.811 naar € 10.662
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 427.554 | € 422.665 | -€ 4.889 | -1,1% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 0 | - | = | |
| Vaste activa | 21/28 | € 89.619 | € 307.138 | +€ 217.519 | +243% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 89.239 | € 306.758 | +€ 217.519 | +244% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 62.704 | € 285.266 | +€ 222.562 | +355% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.251 | € 5.372 | +€ 3.121 | +139% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 18.990 | € 12.007 | -€ 6.983 | -36,8% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 5.293 | € 4.113 | -€ 1.181 | -22,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 380 | € 380 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 337.935 | € 115.527 | -€ 222.408 | -65,8% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 10.323 | € 12.336 | +€ 2.013 | +19,5% |
| Voorraden | 30/36 | € 10.323 | € 12.336 | +€ 2.013 | +19,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 256.842 | € 71.850 | -€ 184.992 | -72,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 46.614 | € 56.469 | +€ 9.855 | +21,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 210.227 | € 15.381 | -€ 194.846 | -92,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 68.943 | € 29.268 | -€ 39.675 | -57,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.827 | € 2.073 | +€ 246 | +13,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 427.554 | € 422.665 | -€ 4.889 | -1,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 160.336 | € 156.204 | -€ 4.132 | -2,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 8.060 | € 8.060 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 0 | - | = | |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 0 | - | = | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 0 | - | = | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 152.276 | € 148.144 | -€ 4.132 | -2,7% |
| Schulden | 17/49 | € 267.217 | € 266.460 | -€ 757 | -0,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 241.236 | € 235.070 | -€ 6.166 | -2,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 241.236 | € 235.070 | -€ 6.166 | -2,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 25.981 | € 31.390 | +€ 5.409 | +20,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 3.764 | € 9.183 | +€ 5.419 | +144% |
| Financiële schulden | 43 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.644 | € 9.766 | +€ 6.122 | +168% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.644 | € 9.766 | +€ 6.122 | +168% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.972 | € 2.441 | -€ 530 | -17,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.972 | € 2.441 | -€ 530 | -17,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 5.602 | € 0 | -€ 5.602 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 11.811 | € 10.662 | -€ 1.149 | -9,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 6.098 | € 1.407 | -€ 4.691 | -76,9% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 523 | € 63 | -€ 460 | -87,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 34.559 | € 21.780 | -€ 12.780 | -37,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 16.127 | € 9.647 | -€ 6.479 | -40,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 0 | -€ 0 | -100% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 0 | -€ 0 | -100% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 7.549 | € 13.461 | +€ 5.912 | +78,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 7.549 | € 13.461 | +€ 5.912 | +78,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 8.578 | -€ 3.814 | -€ 12.392 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.771 | € 318 | -€ 3.453 | -91,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 4.807 | -€ 4.132 | -€ 8.939 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 4.807 | -€ 4.132 | -€ 8.939 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.