DH IMMO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DH IMMO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 869
stijging van € 869 (+92,7%), van € 938 naar € 1.807
waarvan Overige vorderingen: +€ 869
- Liquide middelen +€ 210
stijging van € 210 (+299%), van € 70 naar € 280
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 1.232) en Handelsschulden (+€ 8)
- Overgedragen winst (verlies) +€ 1.232
stijging van € 1.232 (+12,8%), van -€ 9.648 naar -€ 8.416
- Overige schulden -€ 161
daling van € 161 (-100%), van € 161 naar € 0
- Bruto bedrijfsmarge +€ 4.574
stijging van € 4.574, van -€ 2.719 naar € 1.855
- Andere bedrijfskosten -€ 372
daling van € 372 (-48,2%), van € 772 naar € 400
- Financiële kosten +€ 157
stijging van € 157 (+240%), van € 66 naar € 223
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.008 | € 2.087 | +€ 1.079 | +107% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.008 | € 2.087 | +€ 1.079 | +107% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 938 | € 1.807 | +€ 869 | +92,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | - | = | |
| Overige vorderingen | 41 | € 938 | € 1.807 | +€ 869 | +92,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 70 | € 280 | +€ 210 | +299% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.008 | € 2.087 | +€ 1.079 | +107% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 352 | € 1.584 | +€ 1.232 | +350% |
| Inbreng | 10/11 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 9.648 | -€ 8.416 | +€ 1.232 | +12,8% |
| Schulden | 17/49 | € 656 | € 503 | -€ 153 | -23,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 656 | € 503 | -€ 153 | -23,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 495 | € 503 | +€ 8 | +1,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 495 | € 503 | +€ 8 | +1,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 161 | € 0 | -€ 161 | -100% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 772 | € 400 | -€ 372 | -48,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 2.719 | € 1.855 | +€ 4.574 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 3.491 | € 1.455 | +€ 4.946 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 66 | € 223 | +€ 157 | +240% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 66 | € 223 | +€ 157 | +240% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 3.556 | € 1.232 | +€ 4.788 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 3.556 | € 1.232 | +€ 4.788 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 3.556 | € 1.232 | +€ 4.788 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.