DERMAL ART: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DERMAL ART
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen -€ 5.500
niet meer vermeld in 2025 (was € 5.500)
- Materiële vaste activa -€ 3.004
daling van € 3.004 (-25,0%), van € 12.016 naar € 9.012
- Liquide middelen -€ 1.125
niet meer vermeld in 2025 (was € 1.125)
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 11.774) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (-€ 2.126)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 11.774
daling van € 11.774 (-56,0%), van -€ 21.013 naar -€ 32.787
- Overige schulden +€ 4.855
stijging van € 4.855 (+78,6%), van € 6.174 naar € 11.029
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 2.126
daling van € 2.126 (-72,4%), van € 2.938 naar € 812
- Handelsschulden -€ 883
daling van € 883 (-55,8%), van € 1.583 naar € 700
- Bruto bedrijfsmarge +€ 1.927
stijging van € 1.927 (+18,6%), van -€ 10.387 naar -€ 8.460
- Financiële kosten +€ 156
stijging van € 156 (+102%), van € 154 naar € 310
- Andere bedrijfskosten -€ 132
niet meer vermeld in 2025 (was € 132)
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 18.771 | € 9.012 | -€ 9.759 | -52,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 12.016 | € 9.012 | -€ 3.004 | -25,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 12.016 | € 9.012 | -€ 3.004 | -25,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 12.016 | € 9.012 | -€ 3.004 | -25,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 6.755 | - | -€ 6.755 | |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 5.500 | - | -€ 5.500 | |
| Voorraden | 30/36 | € 5.500 | - | -€ 5.500 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 130 | - | -€ 130 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 130 | - | -€ 130 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 1.125 | - | -€ 1.125 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 18.771 | € 9.012 | -€ 9.759 | -52,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 8.077 | -€ 3.697 | -€ 11.774 | |
| Inbreng | 10/11 | € 29.090 | € 29.090 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 21.013 | -€ 32.787 | -€ 11.774 | -56,0% |
| Schulden | 17/49 | € 10.694 | € 12.709 | +€ 2.015 | +18,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 10.694 | € 12.709 | +€ 2.015 | +18,8% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 169 | +€ 169 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 169 | +€ 169 | |
| Handelsschulden | 44 | € 1.583 | € 700 | -€ 883 | -55,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.583 | € 700 | -€ 883 | -55,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.938 | € 812 | -€ 2.126 | -72,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.938 | € 812 | -€ 2.126 | -72,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 6.174 | € 11.029 | +€ 4.855 | +78,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.004 | € 3.004 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 132 | - | -€ 132 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 10.387 | -€ 8.460 | +€ 1.927 | +18,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 13.523 | -€ 11.464 | +€ 2.059 | +15,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | - | -€ 0 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | - | -€ 0 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 154 | € 310 | +€ 156 | +102% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 154 | € 310 | +€ 156 | +102% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 13.677 | -€ 11.774 | +€ 1.902 | +13,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 13.677 | -€ 11.774 | +€ 1.902 | +13,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 13.677 | -€ 11.774 | +€ 1.902 | +13,9% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.