DEPOMPERS.BE: wat veranderde er
Positie tussen de sectorgenoten
Sectorbenchmark: maak een gratis account of meld u aan om deze tool te gebruiken.
U ziet elke sectorgenoot als stip per ratio, met de onderneming in twee boekjaren en elke ratio over vijf jaar tegenover de sector.
Wat bewoog tussen 2025 en 2026
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 12.773
daling van € 12.773 (-12,8%), van € 100.152 naar € 87.380
waarvan Handelsvorderingen: -€ 11.757
- Materiële vaste activa -€ 4.854
daling van € 4.854 (-21,3%), van € 22.788 naar € 17.934
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 4.582
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 6.925
daling van € 6.925 (-83,5%), van € 8.298 naar € 1.373
- Ontvangen vooruitbetalingen -€ 6.372
daling van € 6.372 (-100%), van € 6.372 naar € 0
- Schulden op meer dan één jaar -€ 4.625
daling van € 4.625 (-25,1%), van € 18.420 naar € 13.795
- Overige schulden -€ 3.000
daling van € 3.000 (-35,8%), van € 8.388 naar € 5.388
- Reserves +€ 2.742
stijging van € 2.742 (+3,7%), van € 74.517 naar € 77.259
- Bruto bedrijfsmarge -€ 25.450
daling van € 25.450 (-80,6%), van € 31.559 naar € 6.109
- Belastingen -€ 9.308
daling van € 9.308 (-87,1%), van € 10.681 naar € 1.373
- Afschrijvingen +€ 4.211
stijging van € 4.211 (+655%), van € 643 naar € 4.854
- Financiële opbrengsten +€ 1.906
stijging van € 1.906 (+71,0%), van € 2.683 naar € 4.589
- Andere bedrijfskosten -€ 1.756
daling van € 1.756 (-66,1%), van € 2.655 naar € 899
Evolutie van het resultaat, 2025 tot 2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 125.307 | € 106.989 | -€ 18.318 | -14,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 22.788 | € 17.934 | -€ 4.854 | -21,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 22.788 | € 17.934 | -€ 4.854 | -21,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 524 | € 251 | -€ 273 | -52,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 22.264 | € 17.683 | -€ 4.582 | -20,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 102.519 | € 89.056 | -€ 13.464 | -13,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 100.152 | € 87.380 | -€ 12.773 | -12,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 12.307 | € 550 | -€ 11.757 | -95,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 87.845 | € 86.830 | -€ 1.016 | -1,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.367 | € 1.513 | -€ 854 | -36,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | € 163 | +€ 163 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 125.307 | € 106.989 | -€ 18.318 | -14,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 78.517 | € 81.259 | +€ 2.742 | +3,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.000 | € 4.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 74.517 | € 77.259 | +€ 2.742 | +3,7% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 74.517 | € 77.259 | +€ 2.742 | +3,7% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | - | = | |
| Schulden | 17/49 | € 46.791 | € 25.731 | -€ 21.060 | -45,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 18.420 | € 13.795 | -€ 4.625 | -25,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 18.420 | € 13.795 | -€ 4.625 | -25,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 28.371 | € 11.935 | -€ 16.435 | -57,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 3.775 | € 4.276 | +€ 501 | +13,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.538 | € 899 | -€ 639 | -41,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.538 | € 899 | -€ 639 | -41,6% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 6.372 | € 0 | -€ 6.372 | -100% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 8.298 | € 1.373 | -€ 6.925 | -83,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.298 | € 1.373 | -€ 6.925 | -83,5% |
| Overige schulden | 47/48 | € 8.388 | € 5.388 | -€ 3.000 | -35,8% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 1.334 | € 0 | -€ 1.334 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 643 | € 4.854 | +€ 4.211 | +655% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.655 | € 899 | -€ 1.756 | -66,1% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 471 | € 0 | -€ 471 | -100% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 31.559 | € 6.109 | -€ 25.450 | -80,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 27.789 | € 355 | -€ 27.434 | -98,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.683 | € 4.589 | +€ 1.906 | +71,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.683 | € 4.589 | +€ 1.906 | +71,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.618 | € 829 | -€ 788 | -48,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.618 | € 829 | -€ 788 | -48,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 28.854 | € 4.115 | -€ 24.739 | -85,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 10.681 | € 1.373 | -€ 9.308 | -87,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 18.173 | € 2.742 | -€ 15.431 | -84,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 18.173 | € 2.742 | -€ 15.431 | -84,9% |
Waarde
laatste balans 31-03-2026 · indicatie, geen waardering of adviesIndicatieve waarde van het eigen vermogen
Indicatie, geen waardering of adviesMiddenwaarde € 93.604 · 50% rendementswaarde, 50% gecorrigeerd eigen vermogen
Kapitalisatievoet 12% resultaat over 3 jaar, zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten gewicht rendementswaarde 50% meerwaarde € 0 andere correctie € 0 EBITDA-multiple
Uit de neergelegde cijfers en deze veronderstellingen volgt geen positieve waarde. Het gecorrigeerde eigen vermogen en het gemiddelde resultaat zijn allebei nul of negatief.
Een deel van de berekening komt onder nul uit. Een aandeel is nooit minder dan nul waard, dus de ondergrens is nul.
Gecorrigeerd eigen vermogen
- Eigen vermogen (10/15)
- € 81.259
- Oprichtingskosten (20)
- € 0
- Immateriële vaste activa (21)
- € 0
- Meerwaarde op activa
- € 0
- Latente belasting op de meerwaarde
- € 0
- Andere correctie
- € 0
- Gecorrigeerd eigen vermogen
- € 81.259
Rendementswaarde
- 2026
- € 2.742
- 2025
- € 18.173
- zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- € 17.311
- 2024
- € 18.088
- 2023
- € 16.003
- zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- € 17.179
- 2022
- -€ 1.990
- Gemiddeld resultaat, zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- € 12.714
- Gedeeld door de kapitalisatievoet
- 14% / 12% / 10%
- Rendementswaarde
- € 90.814 / € 105.950 / € 127.140
Uw EBITDA-multiple
- EBITDA 2026
- € 5.210
- Netto financiële schuld
- € 16.558
- Uw multiple
- -
- Waarde met uw multiple
- -
De netto financiële schuld is de som van de financiële schulden op meer dan één jaar, het deel dat binnen het jaar vervalt en de financiële schulden op korte termijn, min de liquide middelen en geldbeleggingen.
Grenzen van de indicatie
- Checked kent geen marktprijzen of vergelijkbare transacties.
- Wat na de laatste jaarrekening gebeurde en posten buiten de balans (waarborgen, leasing, geschillen) tellen niet mee.
- Checked kent de werkelijke waarde van gebouwen, voorraden en vorderingen niet. Vul daarvoor uw eigen meerwaarde of correctie in.
- De rol van de eigenaar in de zaak, synergieën voor een koper en de fiscale gevolgen van een verkoop tellen niet mee.
Voor een waardering waarop u een beslissing baseert, gaat u naar een bedrijfsrevisor of een erkend boekhouder.
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB) en hoofdactiviteit (KBO). De bewegingen vergelijken de boekjaren afgesloten op 31 maart 2025 en 31 maart 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. De waarde is een indicatie, geen waardering of advies. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.