DENTEK: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DENTEK
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 45.027
stijging van € 45.027 (+40,2%), van € 112.111 naar € 157.138
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 70.671) en Overige schulden (+€ 41.000)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 31.174
stijging van € 31.174 (+40,4%), van € 77.223 naar € 108.398
- Materiële vaste activa -€ 13.081
daling van € 13.081 (-36,2%), van € 36.094 naar € 23.014
- Overige schulden +€ 41.000
nieuw in 2025: € 41.000
- Overgedragen winst (verlies) +€ 20.671
stijging van € 20.671 (+21,0%), van € 98.238 naar € 118.909
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 14.288
stijging van € 14.288 (+58,7%), van € 24.344 naar € 38.632
- Schulden op meer dan één jaar -€ 6.880
niet meer vermeld in 2025 (was € 6.880)
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 4.656
daling van € 4.656 (-40,4%), van € 11.536 naar € 6.880
- Bruto bedrijfsmarge +€ 10.399
stijging van € 10.399 (+10,3%), van € 100.870 naar € 111.269
- Belastingen +€ 1.383
stijging van € 1.383 (+6,9%), van € 19.906 naar € 21.288
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 237.429 | € 301.198 | +€ 63.769 | +26,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 36.094 | € 23.014 | -€ 13.081 | -36,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 36.094 | € 23.014 | -€ 13.081 | -36,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 36.094 | € 23.014 | -€ 13.081 | -36,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 201.335 | € 278.184 | +€ 76.850 | +38,2% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 12.000 | € 12.000 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 291 | € 12.000 | € 12.000 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 77.223 | € 108.398 | +€ 31.174 | +40,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 77.223 | € 108.398 | +€ 31.174 | +40,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 112.111 | € 157.138 | +€ 45.027 | +40,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 649 | +€ 649 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 237.429 | € 301.198 | +€ 63.769 | +26,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 193.238 | € 213.909 | +€ 20.671 | +10,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 90.000 | € 90.000 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 90.000 | € 90.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 98.238 | € 118.909 | +€ 20.671 | +21,0% |
| Schulden | 17/49 | € 44.191 | € 87.289 | +€ 43.098 | +97,5% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 6.880 | - | -€ 6.880 | |
| Financiële schulden | 170/4 | € 6.880 | - | -€ 6.880 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 36.924 | € 87.289 | +€ 50.366 | +136% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 11.536 | € 6.880 | -€ 4.656 | -40,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.044 | € 778 | -€ 266 | -25,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.044 | € 778 | -€ 266 | -25,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 24.344 | € 38.632 | +€ 14.288 | +58,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 24.344 | € 38.632 | +€ 14.288 | +58,7% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 41.000 | +€ 41.000 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 387 | - | -€ 387 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 4.824 | € 4.824 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 13.244 | € 13.081 | -€ 164 | -1,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 682 | € 301 | -€ 381 | -55,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 100.870 | € 111.269 | +€ 10.399 | +10,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 82.120 | € 93.064 | +€ 10.944 | +13,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.458 | € 1.105 | -€ 354 | -24,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.458 | € 1.105 | -€ 354 | -24,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 80.661 | € 91.959 | +€ 11.298 | +14,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 19.906 | € 21.288 | +€ 1.383 | +6,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 60.756 | € 70.671 | +€ 9.915 | +16,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 60.756 | € 70.671 | +€ 9.915 | +16,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.