DENNY: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DENNY
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 60.727
daling van € 60.727 (-24,4%), van € 249.137 naar € 188.410
waarvan Overige materiële vaste activa: -€ 45.944
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 46.259
stijging van € 46.259 (+72,5%), van € 63.802 naar € 110.061
waarvan Overige vorderingen: +€ 60.080
- Voorraden en bestellingen -€ 26.196
daling van € 26.196 (-10,2%), van € 257.590 naar € 231.394
- Liquide middelen +€ 14.084
stijging van € 14.084 (+123%), van € 11.408 naar € 25.492
vooral door Handelsschulden (+€ 260.864) en Afschrijvingen (+€ 75.219)
- Handelsschulden +€ 260.864
stijging van € 260.864 (+63,4%), van € 411.214 naar € 672.078
- Overgedragen winst (verlies) -€ 235.962
daling van € 235.962 (-116%), van -€ 203.628 naar -€ 439.590
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 40.606
daling van € 40.606 (-57,4%), van € 70.745 naar € 30.139
- Schulden op meer dan één jaar -€ 30.139
daling van € 30.139 (-57,2%), van € 52.651 naar € 22.512
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 18.393
stijging van € 18.393 (+14,7%), van € 125.000 naar € 143.393
- Financiële kosten +€ 189.202
stijging van € 189.202 (+562%), van € 33.637 naar € 222.839
waarvan Niet-recurrente financiële kosten: +€ 191.991
- Personeelskosten -€ 106.631
daling van € 106.631 (-21,7%), van € 492.386 naar € 385.754
- Bruto bedrijfsmarge -€ 34.783
daling van € 34.783 (-7,0%), van € 499.803 naar € 465.020
- Andere bedrijfskosten -€ 11.602
daling van € 11.602 (-40,7%), van € 28.522 naar € 16.920
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 621.838 | € 597.722 | -€ 24.116 | -3,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 276.448 | € 219.106 | -€ 57.342 | -20,7% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 2.957 | € 1.145 | -€ 1.812 | -61,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 249.137 | € 188.410 | -€ 60.727 | -24,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 9.873 | € 4.047 | -€ 5.826 | -59,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 13.816 | € 19.255 | +€ 5.439 | +39,4% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 49.894 | € 35.497 | -€ 14.396 | -28,9% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 175.555 | € 129.611 | -€ 45.944 | -26,2% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 24.354 | € 29.552 | +€ 5.198 | +21,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 345.390 | € 378.616 | +€ 33.226 | +9,6% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 257.590 | € 231.394 | -€ 26.196 | -10,2% |
| Voorraden | 30/36 | € 257.590 | € 231.394 | -€ 26.196 | -10,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 63.802 | € 110.061 | +€ 46.259 | +72,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 38.888 | € 25.066 | -€ 13.822 | -35,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 24.915 | € 84.995 | +€ 60.080 | +241% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 11.408 | € 25.492 | +€ 14.084 | +123% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 12.591 | € 11.670 | -€ 921 | -7,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 621.838 | € 597.722 | -€ 24.116 | -3,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 133.160 | -€ 369.122 | -€ 235.962 | -177% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 51.868 | € 51.868 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 51.868 | € 51.868 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 203.628 | -€ 439.590 | -€ 235.962 | -116% |
| Schulden | 17/49 | € 754.998 | € 966.844 | +€ 211.846 | +28,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 52.651 | € 22.512 | -€ 30.139 | -57,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 52.651 | € 22.512 | -€ 30.139 | -57,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 691.865 | € 944.332 | +€ 252.468 | +36,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 70.745 | € 30.139 | -€ 40.606 | -57,4% |
| Financiële schulden | 43 | € 125.000 | € 143.393 | +€ 18.393 | +14,7% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 125.000 | € 143.393 | +€ 18.393 | +14,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 411.214 | € 672.078 | +€ 260.864 | +63,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 411.214 | € 672.078 | +€ 260.864 | +63,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 72.553 | € 89.509 | +€ 16.956 | +23,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 34.237 | € 32.577 | -€ 1.660 | -4,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 38.316 | € 56.932 | +€ 18.616 | +48,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 12.353 | € 9.214 | -€ 3.139 | -25,4% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 10.483 | € 0 | -€ 10.483 | -100% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 17.399 | +€ 17.399 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 492.386 | € 385.754 | -€ 106.631 | -21,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 79.725 | € 75.219 | -€ 4.506 | -5,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 28.522 | € 16.920 | -€ 11.602 | -40,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 499.803 | € 465.020 | -€ 34.783 | -7,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 100.829 | -€ 12.873 | +€ 87.956 | +87,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 231 | € 347 | +€ 116 | +50,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 231 | € 347 | +€ 116 | +50,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 33.637 | € 222.839 | +€ 189.202 | +562% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 33.637 | € 30.849 | -€ 2.788 | -8,3% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | - | € 191.991 | +€ 191.991 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 134.235 | -€ 235.365 | -€ 101.130 | -75,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 593 | € 597 | +€ 4 | +0,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 134.828 | -€ 235.962 | -€ 101.134 | -75,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 134.828 | -€ 235.962 | -€ 101.134 | -75,0% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.