DELO-TEC: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DELO-TEC
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 207.867
stijging van € 207.867 (+169%), van € 123.353 naar € 331.220
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 239.108
- Liquide middelen -€ 26.750
daling van € 26.750 (-72,2%), van € 37.031 naar € 10.280
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 251.065) en Handelsschulden (-€ 6.529)
- Schulden op meer dan één jaar +€ 168.709
stijging van € 168.709 (+323%), van € 52.278 naar € 220.987
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 14.275
stijging van € 14.275 (+109%), van € 13.120 naar € 27.394
- Handelsschulden -€ 6.529
daling van € 6.529 (-20,4%), van € 32.012 naar € 25.483
- Overige schulden +€ 5.582
stijging van € 5.582 (+320%), van € 1.746 naar € 7.328
- Afschrijvingen +€ 23.240
stijging van € 23.240 (+116%), van € 19.958 naar € 43.198
- Bruto bedrijfsmarge +€ 11.410
stijging van € 11.410 (+27,0%), van € 42.280 naar € 53.691
- Financiële kosten +€ 6.031
stijging van € 6.031 (+416%), van € 1.449 naar € 7.480
- Belastingen -€ 3.495
daling van € 3.495 (-72,8%), van € 4.798 naar € 1.304
- Andere bedrijfskosten +€ 1.996
stijging van € 1.996 (+272%), van € 734 naar € 2.730
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 169.126 | € 352.925 | +€ 183.800 | +109% |
| Vaste activa | 21/28 | € 123.353 | € 331.220 | +€ 207.867 | +169% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 123.353 | € 331.220 | +€ 207.867 | +169% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 239.108 | +€ 239.108 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 5.656 | € 3.684 | -€ 1.972 | -34,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 117.697 | € 88.429 | -€ 29.268 | -24,9% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 45.773 | € 21.705 | -€ 24.068 | -52,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 8.742 | € 11.094 | +€ 2.352 | +26,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 6.927 | € 9.893 | +€ 2.966 | +42,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.815 | € 1.202 | -€ 613 | -33,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 37.031 | € 10.280 | -€ 26.750 | -72,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 331 | +€ 331 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 169.126 | € 352.925 | +€ 183.800 | +109% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 62.112 | € 61.201 | -€ 911 | -1,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 52.112 | € 51.201 | -€ 911 | -1,7% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 52.112 | € 51.201 | -€ 911 | -1,7% |
| Schulden | 17/49 | € 107.014 | € 291.725 | +€ 184.711 | +173% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 52.278 | € 220.987 | +€ 168.709 | +323% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 52.278 | € 220.987 | +€ 168.709 | +323% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 54.736 | € 70.738 | +€ 16.002 | +29,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 13.120 | € 27.394 | +€ 14.275 | +109% |
| Handelsschulden | 44 | € 32.012 | € 25.483 | -€ 6.529 | -20,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 32.012 | € 25.483 | -€ 6.529 | -20,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 7.858 | € 10.533 | +€ 2.674 | +34,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 7.858 | € 10.533 | +€ 2.674 | +34,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.746 | € 7.328 | +€ 5.582 | +320% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 19.958 | € 43.198 | +€ 23.240 | +116% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 734 | € 2.730 | +€ 1.996 | +272% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 42.280 | € 53.691 | +€ 11.410 | +27,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 21.588 | € 7.762 | -€ 13.826 | -64,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 72 | € 110 | +€ 38 | +53,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 72 | € 110 | +€ 38 | +53,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.449 | € 7.480 | +€ 6.031 | +416% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.449 | € 7.480 | +€ 6.031 | +416% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 20.211 | € 392 | -€ 19.818 | -98,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.798 | € 1.304 | -€ 3.495 | -72,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 15.412 | -€ 911 | -€ 16.324 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 15.412 | -€ 911 | -€ 16.324 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.