DELNIMO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DELNIMO
Grootste bewegingen
- Immateriële vaste activa -€ 709.589
daling van € 709.589 (-25,0%), van € 2,8 mln naar € 2,1 mln
- Materiële vaste activa -€ 180.018
daling van € 180.018 (-1,6%), van € 11,4 mln naar € 11,2 mln
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 323.631
- Overgedragen winst (verlies) -€ 526.218
daling van € 526.218 (-132%), van -€ 397.705 naar -€ 923.923
- Schulden op meer dan één jaar -€ 473.713
daling van € 473.713 (-4,0%), van € 11,8 mln naar € 11,4 mln
waarvan Overige schulden: -€ 237.166
- Overige schulden +€ 168.981
stijging van € 168.981 (+37,1%), van € 455.486 naar € 624.467
- Bruto bedrijfsmarge +€ 98.717
stijging van € 98.717 (+10,0%), van € 988.682 naar € 1,1 mln
- Andere bedrijfskosten +€ 42.053
stijging van € 42.053 (+43,9%), van € 95.879 naar € 137.932
- Afschrijvingen +€ 22.115
stijging van € 22.115 (+1,7%), van € 1,3 mln naar € 1,3 mln
- Financiële kosten -€ 17.839
daling van € 17.839 (-14,9%), van € 119.877 naar € 102.038
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 15.057.981 | € 14.161.196 | -€ 896.785 | -6,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 14.255.360 | € 13.365.693 | -€ 889.667 | -6,2% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 2.838.355 | € 2.128.766 | -€ 709.589 | -25,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 11.416.945 | € 11.236.927 | -€ 180.018 | -1,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 8.287.709 | € 7.964.078 | -€ 323.631 | -3,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 42.342 | € 2.501 | -€ 39.841 | -94,1% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 3.086.894 | € 3.270.347 | +€ 183.454 | +5,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 60 | - | -€ 60 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 802.621 | € 795.503 | -€ 7.119 | -0,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 95.185 | € 184.936 | +€ 89.751 | +94,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 32.012 | € 34.325 | +€ 2.313 | +7,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 63.173 | € 150.612 | +€ 87.439 | +138% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 616.017 | € 526.770 | -€ 89.247 | -14,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 91.419 | € 83.796 | -€ 7.623 | -8,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 15.057.981 | € 14.161.196 | -€ 896.785 | -6,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 2.082.945 | € 1.513.966 | -€ 568.979 | -27,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.715.003 | € 1.715.003 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 1.218.748 | € 1.218.748 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 1.218.748 | € 1.218.748 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 496.255 | € 496.255 | = | 0,0% |
| Uitgiftepremies | 1100/10 | € 496.255 | € 496.255 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 765.647 | € 722.886 | -€ 42.761 | -5,6% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 120.447 | € 120.447 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 120.447 | € 120.447 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 645.200 | € 602.439 | -€ 42.761 | -6,6% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 397.705 | -€ 923.923 | -€ 526.218 | -132% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 322.336 | € 300.972 | -€ 21.364 | -6,6% |
| Uitgestelde belastingen | 168 | € 322.336 | € 300.972 | -€ 21.364 | -6,6% |
| Schulden | 17/49 | € 12.652.699 | € 12.346.257 | -€ 306.442 | -2,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 11.842.293 | € 11.368.580 | -€ 473.713 | -4,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 2.683.322 | € 2.446.775 | -€ 236.547 | -8,8% |
| Overige schulden | 178/9 | € 9.158.971 | € 8.921.805 | -€ 237.166 | -2,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 642.268 | € 907.031 | +€ 264.762 | +41,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 119.276 | € 170.297 | +€ 51.021 | +42,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 47.591 | € 97.611 | +€ 50.019 | +105% |
| Leveranciers | 440/4 | € 47.591 | € 97.611 | +€ 50.019 | +105% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 19.915 | € 14.656 | -€ 5.260 | -26,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 19.560 | € 14.298 | -€ 5.262 | -26,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 356 | € 358 | +€ 2 | +0,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 455.486 | € 624.467 | +€ 168.981 | +37,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 168.138 | € 70.647 | -€ 97.491 | -58,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 4.017 | € 4.181 | +€ 165 | +4,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.300.913 | € 1.323.028 | +€ 22.115 | +1,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 95.879 | € 137.932 | +€ 42.053 | +43,9% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 47.058 | +€ 47.058 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 988.682 | € 1.087.400 | +€ 98.717 | +10,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 412.125 | -€ 424.799 | -€ 12.674 | -3,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 432 | € 1.303 | +€ 871 | +202% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 432 | € 1.303 | +€ 871 | +202% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 119.877 | € 102.038 | -€ 17.839 | -14,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 119.877 | € 102.038 | -€ 17.839 | -14,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 531.571 | -€ 525.534 | +€ 6.036 | +1,1% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 22.933 | € 21.364 | -€ 1.569 | -6,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 61.957 | € 64.809 | +€ 2.852 | +4,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 570.594 | -€ 568.979 | +€ 1.615 | +0,3% |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves | 789 | € 45.809 | € 42.761 | -€ 3.047 | -6,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 524.785 | -€ 526.218 | -€ 1.433 | -0,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.