DECOVER: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DECOVER
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 42.401
daling van € 42.401 (-3,4%), van € 1,2 mln naar € 1,2 mln
waarvan Overige vorderingen: -€ 40.607
- Overige schulden -€ 41.011
daling van € 41.011 (-14,5%), van € 283.111 naar € 242.100
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 31.742
niet meer vermeld in 2024 (was € 31.742)
- Overgedragen winst (verlies) +€ 30.353
stijging van € 30.353 (+5,1%), van € 595.160 naar € 625.512
- Financiële opbrengsten +€ 32.650
nieuw in 2024: € 32.650
- Bruto bedrijfsmarge -€ 2.297
nieuw in 2024: -€ 2.297
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Het resultaat van het boekjaar staat niet in beide jaarrekeningen; zonder dat valt het verschil niet post per post te verklaren.
Afgeleide kasstroombrug
De liquide middelen of het resultaat staan niet als afzonderlijke post in beide jaarrekeningen; de kasstroom valt daaruit niet af te leiden.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.240.681 | € 1.198.280 | -€ 42.401 | -3,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.240.681 | € 1.198.280 | -€ 42.401 | -3,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.240.021 | € 1.197.620 | -€ 42.401 | -3,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.794 | - | -€ 1.794 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.238.227 | € 1.197.620 | -€ 40.607 | -3,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 660 | € 660 | = | 0,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.240.681 | € 1.198.280 | -€ 42.401 | -3,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 925.828 | € 956.180 | +€ 30.353 | +3,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 230.668 | € 230.668 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 230.668 | € 230.668 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 595.160 | € 625.512 | +€ 30.353 | +5,1% |
| Schulden | 17/49 | € 314.853 | € 242.100 | -€ 72.753 | -23,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 314.853 | € 242.100 | -€ 72.753 | -23,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 31.742 | - | -€ 31.742 | |
| Belastingen | 450/3 | € 31.742 | - | -€ 31.742 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 283.111 | € 242.100 | -€ 41.011 | -14,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | - | -€ 2.297 | -€ 2.297 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | - | -€ 2.297 | -€ 2.297 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 32.650 | +€ 32.650 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 32.650 | +€ 32.650 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | - | € 30.353 | +€ 30.353 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | - | € 30.353 | +€ 30.353 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | - | € 30.353 | +€ 30.353 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.