DECEUNINCK KEES: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DECEUNINCK KEES
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 18.853
stijging van € 18.853 (+16,7%), van € 112.955 naar € 131.808
waarvan Overige vorderingen: +€ 18.853
- Reserves +€ 72.081
stijging van € 72.081 (+18,8%), van € 382.944 naar € 455.025
- Schulden op meer dan één jaar -€ 46.820
daling van € 46.820 (-14,7%), van € 319.444 naar € 272.624
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 22.999
nieuw in 2025: € 22.999
- Overige schulden -€ 20.531
daling van € 20.531 (-4,3%), van € 476.474 naar € 455.943
- Financiële kosten +€ 32.694
stijging van € 32.694 (+628%), van € 5.209 naar € 37.903
- Bruto bedrijfsmarge -€ 17.085
daling van € 17.085 (-20,3%), van € 84.174 naar € 67.090
- Belastingen -€ 11.945
daling van € 11.945 (-56,5%), van € 21.137 naar € 9.192
- Financiële opbrengsten +€ 11.077
stijging van € 11.077 (+13,3%), van € 82.996 naar € 94.073
- Afschrijvingen +€ 1.169
stijging van € 1.169 (+3,1%), van € 38.129 naar € 39.298
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.260.613 | € 1.286.280 | +€ 25.667 | +2,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.034.421 | € 1.030.787 | -€ 3.635 | -0,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.009.421 | € 1.005.787 | -€ 3.635 | -0,4% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 981.345 | € 974.207 | -€ 7.138 | -0,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 451 | € 5.073 | +€ 4.623 | +1.026% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 17.074 | € 16.207 | -€ 868 | -5,1% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 10.551 | € 10.300 | -€ 251 | -2,4% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 25.000 | € 25.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 226.191 | € 255.494 | +€ 29.302 | +13,0% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Handelsvorderingen | 290 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 112.955 | € 131.808 | +€ 18.853 | +16,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 13.500 | € 13.500 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 99.455 | € 118.308 | +€ 18.853 | +19,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 11.942 | € 15.515 | +€ 3.573 | +29,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.295 | € 8.171 | +€ 6.876 | +531% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.260.613 | € 1.286.280 | +€ 25.667 | +2,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 401.544 | € 473.625 | +€ 72.081 | +18,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 382.944 | € 455.025 | +€ 72.081 | +18,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 382.944 | € 455.025 | +€ 72.081 | +18,8% |
| Schulden | 17/49 | € 859.069 | € 812.655 | -€ 46.414 | -5,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 319.444 | € 272.624 | -€ 46.820 | -14,7% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 319.444 | € 272.624 | -€ 46.820 | -14,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 539.625 | € 517.033 | -€ 22.592 | -4,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 46.229 | € 46.820 | +€ 591 | +1,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.555 | € 4.413 | -€ 141 | -3,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.555 | € 4.413 | -€ 141 | -3,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 12.367 | € 9.857 | -€ 2.511 | -20,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 12.367 | € 9.857 | -€ 2.511 | -20,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 476.474 | € 455.943 | -€ 20.531 | -4,3% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 22.999 | +€ 22.999 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 38.129 | € 39.298 | +€ 1.169 | +3,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.094 | € 1.856 | +€ 762 | +69,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 84.174 | € 67.090 | -€ 17.085 | -20,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 44.952 | € 25.936 | -€ 19.016 | -42,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 82.996 | € 94.073 | +€ 11.077 | +13,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 82.996 | € 94.073 | +€ 11.077 | +13,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.209 | € 37.903 | +€ 32.694 | +628% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.209 | € 37.903 | +€ 32.694 | +628% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 122.738 | € 82.106 | -€ 40.632 | -33,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 21.137 | € 9.192 | -€ 11.945 | -56,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 101.601 | € 72.914 | -€ 28.687 | -28,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 101.601 | € 72.914 | -€ 28.687 | -28,2% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.