DANLORD: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
DANLORD
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 27.948
stijging van € 27.948 (+6,2%), van € 449.337 naar € 477.284
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 48.552) en Afschrijvingen (+€ 21.852)
- Materiële vaste activa -€ 19.205
daling van € 19.205 (-29,6%), van € 64.798 naar € 45.593
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 20.154
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 11.561
daling van € 11.561 (-89,1%), van € 12.976 naar € 1.415
waarvan Overige vorderingen: -€ 7.502
- Reserves +€ 15.418
stijging van € 15.418 (+6,4%), van € 242.551 naar € 257.969
- Overige schulden -€ 9.853
daling van € 9.853 (-10,7%), van € 92.153 naar € 82.300
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 8.231
daling van € 8.231 (-7,7%), van € 106.406 naar € 98.175
- Bruto bedrijfsmarge +€ 1.161
stijging van € 1.161 (+1,2%), van € 99.383 naar € 100.544
- Afschrijvingen +€ 1.066
stijging van € 1.066 (+5,1%), van € 20.786 naar € 21.852
Van het resultaat van 2025 naar dat van 2026
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 527.855 | € 525.076 | -€ 2.778 | -0,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 64.798 | € 45.593 | -€ 19.205 | -29,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 64.798 | € 45.593 | -€ 19.205 | -29,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.818 | € 3.452 | -€ 366 | -9,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 60.979 | € 40.825 | -€ 20.154 | -33,1% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | - | € 1.316 | +€ 1.316 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 463.057 | € 479.483 | +€ 16.426 | +3,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 12.976 | € 1.415 | -€ 11.561 | -89,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 5.036 | € 976 | -€ 4.060 | -80,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 7.941 | € 439 | -€ 7.502 | -94,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 449.337 | € 477.284 | +€ 27.948 | +6,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 744 | € 784 | +€ 40 | +5,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 527.855 | € 525.076 | -€ 2.778 | -0,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 324.499 | € 339.917 | +€ 15.418 | +4,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 77.300 | € 77.300 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 242.551 | € 257.969 | +€ 15.418 | +6,4% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 242.551 | € 257.969 | +€ 15.418 | +6,4% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 4.648 | € 4.648 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 203.356 | € 185.159 | -€ 18.196 | -8,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 96.950 | € 86.985 | -€ 9.965 | -10,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.786 | € 686 | -€ 2.100 | -75,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.786 | € 686 | -€ 2.100 | -75,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.011 | € 3.999 | +€ 1.987 | +98,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.011 | € 3.999 | +€ 1.987 | +98,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 92.153 | € 82.300 | -€ 9.853 | -10,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 106.406 | € 98.175 | -€ 8.231 | -7,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 20.786 | € 21.852 | +€ 1.066 | +5,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.858 | € 3.587 | +€ 729 | +25,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 99.383 | € 100.544 | +€ 1.161 | +1,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 75.739 | € 75.105 | -€ 634 | -0,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.737 | € 1.656 | -€ 80 | -4,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.737 | € 1.656 | -€ 80 | -4,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 323 | € 151 | -€ 171 | -53,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 323 | € 151 | -€ 171 | -53,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 77.153 | € 76.610 | -€ 543 | -0,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 27.580 | € 28.058 | +€ 477 | +1,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 49.573 | € 48.552 | -€ 1.021 | -2,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 49.573 | € 48.552 | -€ 1.021 | -2,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2025 en 31 maart 2026. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.