CRIEM JAN: wat veranderde er
CRIEM JAN
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen +€ 226.973
stijging van € 226.973 (+648%), van € 35.000 naar € 261.973
- Liquide middelen -€ 86.316
daling van € 86.316 (-54,3%), van € 158.823 naar € 72.507
vooral door Geldbeleggingen (-€ 226.973) en Voorraden en bestellingen (-€ 63.945)
- Voorraden en bestellingen +€ 63.945
stijging van € 63.945 (+329%), van € 19.422 naar € 83.367
waarvan Bestellingen in uitvoering: +€ 55.000
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 36.724
stijging van € 36.724 (+53,7%), van € 68.383 naar € 105.108
waarvan Overige vorderingen: +€ 39.020
- Materiële vaste activa -€ 14.655
daling van € 14.655 (-3,3%), van € 445.692 naar € 431.037
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 15.394
- Reserves +€ 248.481
stijging van € 248.481 (+52,0%), van € 478.134 naar € 726.616
waarvan Beschikbare reserves: +€ 155.861
- Schulden op meer dan één jaar -€ 32.919
daling van € 32.919 (-21,7%), van € 151.856 naar € 118.937
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 10.309
stijging van € 10.309 (+36,7%), van € 28.078 naar € 38.387
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 6.345
- Bruto bedrijfsmarge +€ 150.515
stijging van € 150.515 (+60,7%), van € 247.858 naar € 398.373
- Personeelskosten +€ 41.143
nieuw in 2025: € 41.143
- Belastingen +€ 26.167
stijging van € 26.167 (+43,5%), van € 60.124 naar € 86.291
- Financiële opbrengsten +€ 7.811
stijging van € 7.811 (+452%), van € 1.729 naar € 9.540
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 730.333 | € 957.530 | +€ 227.197 | +31,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 446.169 | € 431.273 | -€ 14.896 | -3,3% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 477 | € 236 | -€ 241 | -50,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 445.692 | € 431.037 | -€ 14.655 | -3,3% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 430.734 | € 415.340 | -€ 15.394 | -3,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 4.752 | € 3.719 | -€ 1.033 | -21,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.312 | € 475 | -€ 837 | -63,8% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 8.893 | € 11.503 | +€ 2.609 | +29,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 284.165 | € 526.257 | +€ 242.092 | +85,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 19.422 | € 83.367 | +€ 63.945 | +329% |
| Voorraden | 30/36 | € 19.422 | € 28.367 | +€ 8.945 | +46,1% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | - | € 55.000 | +€ 55.000 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 68.383 | € 105.108 | +€ 36.724 | +53,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 39.494 | € 37.198 | -€ 2.295 | -5,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 28.890 | € 67.909 | +€ 39.020 | +135% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 35.000 | € 261.973 | +€ 226.973 | +648% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 158.823 | € 72.507 | -€ 86.316 | -54,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.536 | € 3.302 | +€ 766 | +30,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 730.333 | € 957.530 | +€ 227.197 | +31,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 496.734 | € 745.216 | +€ 248.481 | +50,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Uitgiftepremies | 1100/10 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 478.134 | € 726.616 | +€ 248.481 | +52,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 5.860 | € 5.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 5.860 | € 5.860 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 111.840 | € 204.460 | +€ 92.620 | +82,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 360.435 | € 516.296 | +€ 155.861 | +43,2% |
| Schulden | 17/49 | € 233.599 | € 212.315 | -€ 21.285 | -9,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 151.856 | € 118.937 | -€ 32.919 | -21,7% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 151.856 | € 118.937 | -€ 32.919 | -21,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 81.743 | € 93.377 | +€ 11.634 | +14,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 32.587 | € 32.919 | +€ 331 | +1,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 15.048 | € 22.072 | +€ 7.024 | +46,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 15.048 | € 22.072 | +€ 7.024 | +46,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 28.078 | € 38.387 | +€ 10.309 | +36,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 28.078 | € 32.041 | +€ 3.964 | +14,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 6.345 | +€ 6.345 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 6.030 | - | -€ 6.030 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 41.143 | +€ 41.143 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 22.895 | € 21.992 | -€ 903 | -3,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.972 | € 4.050 | +€ 77 | +1,9% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 935 | - | -€ 935 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 247.858 | € 398.373 | +€ 150.515 | +60,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 220.055 | € 331.188 | +€ 111.133 | +50,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.729 | € 9.540 | +€ 7.811 | +452% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.729 | € 9.540 | +€ 7.811 | +452% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.696 | € 5.956 | +€ 3.261 | +121% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.696 | € 5.956 | +€ 3.261 | +121% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 219.088 | € 334.772 | +€ 115.684 | +52,8% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 31.300 | - | -€ 31.300 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 60.124 | € 86.291 | +€ 26.167 | +43,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 190.265 | € 248.481 | +€ 58.217 | +30,6% |
| Overboeking naar de belastingvrije reserves | 689 | € 79.990 | € 92.620 | +€ 12.630 | +15,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 110.275 | € 155.861 | +€ 45.587 | +41,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.