CRENIER ONE CONCEPT: wat veranderde er
CRENIER ONE CONCEPT
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen -€ 11.967
daling van € 11.967 (-18,0%), van € 66.422 naar € 54.456
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 10.851
stijging van € 10.851 (+42,1%), van € 25.767 naar € 36.618
waarvan Handelsvorderingen: +€ 14.851
- Reserves +€ 34.200
stijging van € 34.200 (+30,8%), van € 111.010 naar € 145.210
waarvan Beschikbare reserves: +€ 34.200
- Overige schulden -€ 29.030
daling van € 29.030 (-91,5%), van € 31.732 naar € 2.702
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 4.018
daling van € 4.018 (-29,0%), van € 13.837 naar € 9.819
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 2.736
niet meer vermeld in 2025 (was € 2.736)
- Ontvangen vooruitbetalingen -€ 2.290
niet meer vermeld in 2025 (was € 2.290)
- Bruto bedrijfsmarge +€ 40.334
stijging van € 40.334 (+340%), van € 11.856 naar € 52.190
- Belastingen +€ 13.879
stijging van € 13.879 (+487%), van € 2.850 naar € 16.729
- Financiële kosten -€ 1.858
daling van € 1.858 (-56,6%), van € 3.281 naar € 1.423
- Financiële opbrengsten -€ 929
daling van € 929 (-29,1%), van € 3.188 naar € 2.259
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 210.954 | € 208.897 | -€ 2.058 | -1,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.747 | € 3.548 | +€ 802 | +29,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 2.747 | € 3.548 | +€ 802 | +29,2% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.342 | € 2.471 | +€ 1.129 | +84,2% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 1.405 | € 1.077 | -€ 328 | -23,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 208.208 | € 205.348 | -€ 2.860 | -1,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 66.422 | € 54.456 | -€ 11.967 | -18,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 66.422 | € 54.456 | -€ 11.967 | -18,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 25.767 | € 36.618 | +€ 10.851 | +42,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 18.617 | € 33.467 | +€ 14.851 | +79,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 7.150 | € 3.150 | -€ 4.000 | -55,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 116.018 | € 114.275 | -€ 1.744 | -1,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 210.954 | € 208.897 | -€ 2.058 | -1,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 158.654 | € 192.873 | +€ 34.218 | +21,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 111.010 | € 145.210 | +€ 34.200 | +30,8% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 109.150 | € 143.350 | +€ 34.200 | +31,3% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 29.044 | € 29.063 | +€ 18 | +0,1% |
| Schulden | 17/49 | € 52.300 | € 16.024 | -€ 36.276 | -69,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 52.300 | € 16.024 | -€ 36.276 | -69,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 2.736 | - | -€ 2.736 | |
| Handelsschulden | 44 | € 1.705 | € 3.503 | +€ 1.798 | +105% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.705 | € 3.503 | +€ 1.798 | +105% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 2.290 | - | -€ 2.290 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 13.837 | € 9.819 | -€ 4.018 | -29,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 13.837 | € 9.819 | -€ 4.018 | -29,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 31.732 | € 2.702 | -€ 29.030 | -91,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 649 | € 938 | +€ 289 | +44,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.141 | € 1.141 | -€ 0 | 0,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 11.856 | € 52.190 | +€ 40.334 | +340% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 10.066 | € 50.111 | +€ 40.045 | +398% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.188 | € 2.259 | -€ 929 | -29,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.188 | € 2.259 | -€ 929 | -29,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.281 | € 1.423 | -€ 1.858 | -56,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.281 | € 1.423 | -€ 1.858 | -56,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 9.973 | € 50.947 | +€ 40.974 | +411% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.850 | € 16.729 | +€ 13.879 | +487% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 7.123 | € 34.218 | +€ 27.095 | +380% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 7.123 | € 34.218 | +€ 27.095 | +380% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.