CREMERS - RIBERT: wat veranderde er
CREMERS - RIBERT
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 1,7 mln
daling van € 1,7 mln (-57,7%), van € 2,9 mln naar € 1,2 mln
- Liquide middelen +€ 1,7 mln
stijging van € 1,7 mln (+13,6%), van € 12,3 mln naar € 14,0 mln
vooral door Overige schulden (+€ 3,0 mln) en Afschrijvingen (+€ 1,7 mln)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 200.394
daling van € 200.394 (-64,4%), van € 311.345 naar € 110.951
waarvan Handelsvorderingen: -€ 199.881
- Overige schulden +€ 3,0 mln
nieuw in 2025: € 3,0 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 1,7 mln
daling van € 1,7 mln (-84,3%), van € 2,0 mln naar € 319.949
- Reserves -€ 1,1 mln
daling van € 1,1 mln (-36,7%), van € 3,0 mln naar € 1,9 mln
waarvan Belastingvrije reserves: -€ 1,1 mln
- Voorzieningen -€ 364.732
daling van € 364.732 (-59,3%), van € 614.572 naar € 249.840
Geen resultaatpost bewoog meer dan 1% van de activiteit.
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 15.536.286 | € 15.328.418 | -€ 207.868 | -1,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.910.592 | € 1.232.757 | -€ 1,7 mln | -57,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 2.909.352 | € 1.231.518 | -€ 1,7 mln | -57,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.909.352 | € 1.231.518 | -€ 1,7 mln | -57,7% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.239 | € 1.239 | = | 0,0% |
| Verbonden ondernemingen | 280/1 | € 1.239 | € 1.239 | = | 0,0% |
| Deelnemingen | 280 | € 1.239 | € 1.239 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 12.625.694 | € 14.095.661 | +€ 1,5 mln | +11,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 311.345 | € 110.951 | -€ 200.394 | -64,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 310.820 | € 110.938 | -€ 199.881 | -64,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 525 | € 13 | -€ 512 | -97,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 12.314.350 | € 13.984.710 | +€ 1,7 mln | +13,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 15.536.286 | € 15.328.418 | -€ 207.868 | -1,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 14.802.286 | € 11.991.478 | -€ 2,8 mln | -19,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 9.787.447 | € 9.787.447 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 9.787.439 | € 9.787.439 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 9.787.439 | € 9.787.439 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 8 | € 8 | = | 0,0% |
| Uitgiftepremies | 1100/10 | € 8 | € 8 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 2.978.280 | € 1.884.083 | -€ 1,1 mln | -36,7% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 978.744 | € 978.744 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 978.744 | € 978.744 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 1.949.040 | € 854.843 | -€ 1,1 mln | -56,1% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 50.496 | € 50.496 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 2.036.559 | € 319.949 | -€ 1,7 mln | -84,3% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 614.572 | € 249.840 | -€ 364.732 | -59,3% |
| Uitgestelde belastingen | 168 | € 614.572 | € 249.840 | -€ 364.732 | -59,3% |
| Schulden | 17/49 | € 119.428 | € 3.087.100 | +€ 3,0 mln | +2.485% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 119.428 | € 3.087.100 | +€ 3,0 mln | +2.485% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.900 | € 9.304 | +€ 6.404 | +221% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.900 | € 9.304 | +€ 6.404 | +221% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 116.528 | € 77.797 | -€ 38.732 | -33,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 116.528 | € 77.797 | -€ 38.732 | -33,2% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 3.000.000 | +€ 3,0 mln | |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | € 1.788.988 | € 1.788.988 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfsopbrengsten | 74 | € 1.788.988 | € 1.788.988 | = | 0,0% |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 1.692.091 | € 1.692.110 | +€ 18 | 0,0% |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 13.149 | € 13.133 | -€ 16 | -0,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.677.834 | € 1.677.834 | -€ 0 | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.108 | € 1.143 | +€ 35 | +3,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 96.897 | € 96.878 | -€ 18 | 0,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 310.820 | € 155.955 | -€ 154.864 | -49,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 310.820 | € 155.955 | -€ 154.864 | -49,8% |
| Opbrengsten uit vlottende activa | 751 | € 310.820 | € 155.955 | -€ 154.864 | -49,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 534 | € 578 | +€ 43 | +8,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 534 | € 578 | +€ 43 | +8,1% |
| Andere financiële kosten | 652/9 | € 534 | € 578 | +€ 43 | +8,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 407.182 | € 252.256 | -€ 154.926 | -38,0% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 364.732 | € 364.732 | = | 0,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 466.528 | € 427.797 | -€ 38.731 | -8,3% |
| Belastingen | 670/3 | € 466.528 | € 427.797 | -€ 38.732 | -8,3% |
| Regularisering van belastingen en terugneming van voorzieningen voor belastingen | 77 | € 0 | - | -€ 0 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 305.387 | € 189.192 | -€ 116.195 | -38,0% |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves | 789 | € 1.094.197 | € 1.094.197 | -€ 0 | 0,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.399.584 | € 1.283.390 | -€ 116.195 | -8,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.