CRAZY GIFTS: wat veranderde er
CRAZY GIFTS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 15.929
stijging van € 15.929 (+11,4%), van € 139.690 naar € 155.619
waarvan Handelsvorderingen: +€ 9.612
- Liquide middelen +€ 2.879
stijging van € 2.879 (+53,6%), van € 5.375 naar € 8.254
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 22.960) en Afschrijvingen (+€ 6.829)
- Materiële vaste activa -€ 2.824
daling van € 2.824 (-3,0%), van € 94.395 naar € 91.571
- Reserves +€ 22.960
stijging van € 22.960 (+12,1%), van € 189.463 naar € 212.423
waarvan Beschikbare reserves: +€ 22.960
- Schulden op meer dan één jaar -€ 4.328
daling van € 4.328 (-30,8%), van € 14.037 naar € 9.709
- Andere bedrijfskosten +€ 3.740
stijging van € 3.740 (+127%), van € 2.942 naar € 6.682
- Afschrijvingen -€ 2.484
daling van € 2.484 (-26,7%), van € 9.313 naar € 6.829
- Bruto bedrijfsmarge -€ 1.557
daling van € 1.557 (-3,3%), van € 46.725 naar € 45.168
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 239.460 | € 256.644 | +€ 17.184 | +7,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 94.395 | € 91.571 | -€ 2.824 | -3,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 94.395 | € 91.571 | -€ 2.824 | -3,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 94.395 | € 91.571 | -€ 2.824 | -3,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 145.065 | € 165.073 | +€ 20.008 | +13,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 139.690 | € 155.619 | +€ 15.929 | +11,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 89.922 | € 99.534 | +€ 9.612 | +10,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 49.768 | € 56.085 | +€ 6.317 | +12,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 5.375 | € 8.254 | +€ 2.879 | +53,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 1.200 | +€ 1.200 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 239.460 | € 256.644 | +€ 17.184 | +7,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 208.063 | € 231.023 | +€ 22.960 | +11,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 189.463 | € 212.423 | +€ 22.960 | +12,1% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 1.158 | € 1.158 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 188.305 | € 211.265 | +€ 22.960 | +12,2% |
| Schulden | 17/49 | € 31.397 | € 25.621 | -€ 5.776 | -18,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 14.037 | € 9.709 | -€ 4.328 | -30,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 14.037 | € 9.709 | -€ 4.328 | -30,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 14.755 | € 13.225 | -€ 1.530 | -10,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 3.798 | € 4.158 | +€ 360 | +9,5% |
| Financiële schulden | 43 | € 6.690 | € 4.667 | -€ 2.023 | -30,2% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 6.690 | € 4.667 | -€ 2.023 | -30,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.267 | € 4.400 | +€ 133 | +3,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.267 | € 4.400 | +€ 133 | +3,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 2.605 | € 2.687 | +€ 82 | +3,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 9.313 | € 6.829 | -€ 2.484 | -26,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.942 | € 6.682 | +€ 3.740 | +127% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 46.725 | € 45.168 | -€ 1.557 | -3,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 34.470 | € 31.657 | -€ 2.813 | -8,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.117 | € 1.150 | +€ 33 | +3,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.117 | € 1.150 | +€ 33 | +3,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 33.353 | € 30.507 | -€ 2.846 | -8,5% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.865 | € 7.547 | -€ 318 | -4,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 25.488 | € 22.960 | -€ 2.528 | -9,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 25.488 | € 22.960 | -€ 2.528 | -9,9% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.