CORBO: wat veranderde er
CORBO
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen -€ 522.761
daling van € 522.761 (-90,6%), van € 577.044 naar € 54.283
waarvan Voorraden: -€ 537.044
- Materiële vaste activa +€ 251.846
stijging van € 251.846 (+40,1%), van € 627.451 naar € 879.297
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 257.575
- Liquide middelen -€ 24.515
daling van € 24.515 (-64,0%), van € 38.297 naar € 13.782
vooral door Financiële schulden op ten hoogste één jaar (-€ 357.556) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 276.528)
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 357.556
daling van € 357.556 (-99,5%), van € 359.531 naar € 1.976
- Overige schulden -€ 63.195
daling van € 63.195 (-64,1%), van € 98.606 naar € 35.411
- Handelsschulden +€ 37.591
stijging van € 37.591 (+122%), van € 30.869 naar € 68.460
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 36.992
stijging van € 36.992 (+340%), van € 10.872 naar € 47.864
waarvan Belastingen: +€ 33.868
- Schulden op meer dan één jaar +€ 35.413
stijging van € 35.413 (+4,1%), van € 854.063 naar € 889.476
waarvan Financiële schulden: +€ 35.413
- Bruto bedrijfsmarge +€ 35.314
stijging van € 35.314 (+41,3%), van € 85.512 naar € 120.826
- Waardeverminderingen +€ 20.368
stijging van € 20.368 (+93,4%), van -€ 21.813 naar -€ 1.445
- Afschrijvingen +€ 6.404
stijging van € 6.404 (+35,0%), van € 18.278 naar € 24.682
- Andere bedrijfskosten -€ 4.585
daling van € 4.585 (-34,0%), van € 13.494 naar € 8.908
- Personeelskosten -€ 4.480
daling van € 4.480 (-33,5%), van € 13.365 naar € 8.885
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.450.570 | € 1.147.725 | -€ 302.845 | -20,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 627.833 | € 879.679 | +€ 251.846 | +40,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 627.451 | € 879.297 | +€ 251.846 | +40,1% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 604.675 | € 862.250 | +€ 257.575 | +42,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 9.449 | € 7.234 | -€ 2.215 | -23,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 13.327 | € 9.813 | -€ 3.514 | -26,4% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 383 | € 383 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 822.737 | € 268.046 | -€ 554.691 | -67,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 577.044 | € 54.283 | -€ 522.761 | -90,6% |
| Voorraden | 30/36 | € 577.044 | € 40.000 | -€ 537.044 | -93,1% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | - | € 14.283 | +€ 14.283 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 207.371 | € 198.246 | -€ 9.125 | -4,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 181.940 | € 160.261 | -€ 21.679 | -11,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 25.431 | € 37.985 | +€ 12.554 | +49,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 38.297 | € 13.782 | -€ 24.515 | -64,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 25 | € 1.735 | +€ 1.710 | +6.914% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.450.570 | € 1.147.725 | -€ 302.845 | -20,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 41.087 | € 63.685 | +€ 22.599 | +55,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Herwaarderingsmeerwaarden | 12 | € 2.995 | € 2.995 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 19.492 | € 42.091 | +€ 22.599 | +116% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 19.492 | € 42.091 | +€ 22.599 | +116% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | - | = | |
| Schulden | 17/49 | € 1.409.483 | € 1.084.040 | -€ 325.444 | -23,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 854.063 | € 889.476 | +€ 35.413 | +4,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 854.063 | € 889.476 | +€ 35.413 | +4,1% |
| Overige schulden | 178/9 | € 0 | - | = | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 533.206 | € 188.297 | -€ 344.909 | -64,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 33.328 | € 34.587 | +€ 1.259 | +3,8% |
| Financiële schulden | 43 | € 359.531 | € 1.976 | -€ 357.556 | -99,5% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 359.531 | € 1.976 | -€ 357.556 | -99,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 30.869 | € 68.460 | +€ 37.591 | +122% |
| Leveranciers | 440/4 | € 30.869 | € 68.460 | +€ 37.591 | +122% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.872 | € 47.864 | +€ 36.992 | +340% |
| Belastingen | 450/3 | € 10.872 | € 44.739 | +€ 33.868 | +312% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 0 | € 3.125 | +€ 3.125 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 98.606 | € 35.411 | -€ 63.195 | -64,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 22.215 | € 6.267 | -€ 15.948 | -71,8% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 13.365 | € 8.885 | -€ 4.480 | -33,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 18.278 | € 24.682 | +€ 6.404 | +35,0% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | -€ 21.813 | -€ 1.445 | +€ 20.368 | +93,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 13.494 | € 8.908 | -€ 4.585 | -34,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 85.512 | € 120.826 | +€ 35.314 | +41,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 62.188 | € 79.795 | +€ 17.607 | +28,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.988 | € 4.457 | +€ 469 | +11,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.988 | € 4.457 | +€ 469 | +11,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 49.774 | € 52.721 | +€ 2.947 | +5,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 49.774 | € 52.721 | +€ 2.947 | +5,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 16.402 | € 31.531 | +€ 15.129 | +92,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 5.519 | € 8.933 | +€ 3.414 | +61,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 10.883 | € 22.599 | +€ 11.716 | +108% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 10.883 | € 22.599 | +€ 11.716 | +108% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.