CORAMO: wat veranderde er
CORAMO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 14.590
daling van € 14.590 (-30,6%), van € 47.730 naar € 33.140
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 20.047) en Handelsschulden (-€ 3.311)
- Materiële vaste activa -€ 13.383
daling van € 13.383 (-27,7%), van € 48.354 naar € 34.970
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 7.991
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 2.867
stijging van € 2.867 (+2,8%), van € 100.723 naar € 103.590
- Overgedragen winst (verlies) -€ 20.047
daling van € 20.047, van € 292 naar -€ 19.756
- Handelsschulden -€ 3.311
daling van € 3.311 (-63,9%), van € 5.180 naar € 1.869
- Overige schulden -€ 2.850
daling van € 2.850 (-55,1%), van € 5.178 naar € 2.327
- Bruto bedrijfsmarge -€ 42.326
daling van € 42.326, van € 30.674 naar -€ 11.652
- Belastingen -€ 7.321
daling van € 7.321 (-97,1%), van € 7.542 naar € 221
- Andere bedrijfskosten -€ 649
daling van € 649 (-72,4%), van € 897 naar € 248
- Financiële kosten -€ 413
daling van € 413 (-35,3%), van € 1.169 naar € 756
- Financiële opbrengsten +€ 357
stijging van € 357 (+12,8%), van € 2.787 naar € 3.145
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 207.653 | € 181.874 | -€ 25.779 | -12,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 48.354 | € 34.970 | -€ 13.383 | -27,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 48.354 | € 34.970 | -€ 13.383 | -27,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.012 | € 1.509 | -€ 503 | -25,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 7.991 | - | -€ 7.991 | |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 38.350 | € 33.461 | -€ 4.889 | -12,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 159.300 | € 146.903 | -€ 12.396 | -7,8% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 100.723 | € 103.590 | +€ 2.867 | +2,8% |
| Overige vorderingen | 291 | € 100.723 | € 103.590 | +€ 2.867 | +2,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 9.893 | € 10.173 | +€ 280 | +2,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 7.375 | € 2.387 | -€ 4.988 | -67,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.518 | € 7.786 | +€ 5.268 | +209% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 47.730 | € 33.140 | -€ 14.590 | -30,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 954 | - | -€ 954 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 207.653 | € 181.874 | -€ 25.779 | -12,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 192.804 | € 172.757 | -€ 20.047 | -10,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 173.912 | € 173.912 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 172.052 | € 172.052 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 292 | -€ 19.756 | -€ 20.047 | |
| Schulden | 17/49 | € 14.849 | € 9.117 | -€ 5.732 | -38,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 14.849 | € 9.117 | -€ 5.732 | -38,6% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.180 | € 1.869 | -€ 3.311 | -63,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.180 | € 1.869 | -€ 3.311 | -63,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.492 | € 4.921 | +€ 429 | +9,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.492 | € 4.161 | -€ 331 | -7,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 760 | +€ 760 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 5.178 | € 2.327 | -€ 2.850 | -55,1% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 332 | +€ 332 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 8.271 | € 8.152 | -€ 119 | -1,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 897 | € 248 | -€ 649 | -72,4% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 2.163 | +€ 2.163 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 30.674 | -€ 11.652 | -€ 42.326 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 21.507 | -€ 22.215 | -€ 43.721 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.787 | € 3.145 | +€ 357 | +12,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.787 | € 3.145 | +€ 357 | +12,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.169 | € 756 | -€ 413 | -35,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.169 | € 756 | -€ 413 | -35,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 23.125 | -€ 19.826 | -€ 42.951 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.542 | € 221 | -€ 7.321 | -97,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 15.583 | -€ 20.047 | -€ 35.630 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 15.583 | -€ 20.047 | -€ 35.630 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.