COIBA: wat veranderde er
COIBA
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 5.900
daling van € 5.900 (-70,9%), van € 8.319 naar € 2.419
waarvan Handelsvorderingen: -€ 6.780
- Liquide middelen -€ 4.896
daling van € 4.896 (-6,4%), van € 76.430 naar € 71.534
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 61.600) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 6.347)
- Materiële vaste activa +€ 4.713
stijging van € 4.713 (+749%), van € 629 naar € 5.342
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 3.373
- Geldbeleggingen +€ 2.101
stijging van € 2.101 (+9,2%), van € 22.777 naar € 24.878
- Overige schulden -€ 2.606
daling van € 2.606 (-4,1%), van € 64.206 naar € 61.600
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 1.947
daling van € 1.947 (-45,6%), van € 4.270 naar € 2.322
- Financiële opbrengsten +€ 19.784
stijging van € 19.784 (+920%), van € 2.150 naar € 21.934
- Bruto bedrijfsmarge -€ 19.275
daling van € 19.275 (-25,3%), van € 76.160 naar € 56.885
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 122.368 | € 117.935 | -€ 4.433 | -3,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 629 | € 5.342 | +€ 4.713 | +749% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 629 | € 5.342 | +€ 4.713 | +749% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 629 | € 1.968 | +€ 1.339 | +213% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 3.373 | +€ 3.373 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 121.739 | € 112.594 | -€ 9.146 | -7,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 8.319 | € 2.419 | -€ 5.900 | -70,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 8.119 | € 1.339 | -€ 6.780 | -83,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 200 | € 1.080 | +€ 880 | +440% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 22.777 | € 24.878 | +€ 2.101 | +9,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 76.430 | € 71.534 | -€ 4.896 | -6,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 14.214 | € 13.763 | -€ 451 | -3,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 122.368 | € 117.935 | -€ 4.433 | -3,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 51.724 | € 51.724 | = | 0,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 33.124 | € 33.124 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 552 | € 552 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 32.572 | € 32.572 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 70.644 | € 66.211 | -€ 4.433 | -6,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 70.644 | € 66.211 | -€ 4.433 | -6,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.169 | € 2.289 | +€ 120 | +5,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.169 | € 2.289 | +€ 120 | +5,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.270 | € 2.322 | -€ 1.947 | -45,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.270 | € 2.322 | -€ 1.947 | -45,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 64.206 | € 61.600 | -€ 2.606 | -4,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.124 | € 1.635 | +€ 511 | +45,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 76.160 | € 56.885 | -€ 19.275 | -25,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 75.036 | € 55.251 | -€ 19.785 | -26,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.150 | € 21.934 | +€ 19.784 | +920% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.150 | € 21.934 | +€ 19.784 | +920% |
| Financiële kosten | 65/66B | -€ 17 | € 241 | +€ 258 | |
| Recurrente financiële kosten | 65 | -€ 17 | € 241 | +€ 258 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 77.203 | € 76.943 | -€ 259 | -0,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 15.397 | € 15.344 | -€ 54 | -0,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 61.806 | € 61.600 | -€ 206 | -0,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 61.806 | € 61.600 | -€ 206 | -0,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.