CMA EQUESTRIAN SERVICES: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
CMA EQUESTRIAN SERVICES
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen +€ 40.000
stijging van € 40.000 (+444%), van € 9.000 naar € 49.000
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 7.671
stijging van € 7.671 (+451%), van € 1.700 naar € 9.371
waarvan Handelsvorderingen: +€ 9.371
- Materiële vaste activa +€ 7.067
stijging van € 7.067 (+172%), van € 4.101 naar € 11.169
waarvan Installaties, machines en uitrusting: +€ 6.053
- Liquide middelen +€ 1.488
stijging van € 1.488 (+40,5%), van € 3.673 naar € 5.161
vooral door Overige schulden (+€ 55.021) en Afschrijvingen (+€ 1.630)
- Overige schulden +€ 55.021
stijging van € 55.021 (+149%), van € 36.884 naar € 91.905
- Bruto bedrijfsmarge +€ 25.225
stijging van € 25.225, van -€ 19.410 naar € 5.815
- Personeelskosten +€ 703
stijging van € 703 (+148%), van € 475 naar € 1.177
- Afschrijvingen +€ 613
stijging van € 613 (+60,2%), van € 1.018 naar € 1.630
- Andere bedrijfskosten +€ 538
stijging van € 538 (+38,7%), van € 1.391 naar € 1.929
- Financiële kosten -€ 479
daling van € 479 (-45,7%), van € 1.050 naar € 570
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 18.474 | € 74.707 | +€ 56.232 | +304% |
| Vaste activa | 21/28 | € 4.101 | € 11.169 | +€ 7.067 | +172% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 4.101 | € 11.169 | +€ 7.067 | +172% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 461 | € 6.514 | +€ 6.053 | +1.312% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 3.640 | € 4.655 | +€ 1.015 | +27,9% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 14.373 | € 63.538 | +€ 49.165 | +342% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 9.000 | € 49.000 | +€ 40.000 | +444% |
| Voorraden | 30/36 | € 9.000 | € 49.000 | +€ 40.000 | +444% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.700 | € 9.371 | +€ 7.671 | +451% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 9.371 | +€ 9.371 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.700 | - | -€ 1.700 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 3.673 | € 5.161 | +€ 1.488 | +40,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 6 | +€ 6 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 18.474 | € 74.707 | +€ 56.232 | +304% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 20.328 | -€ 19.936 | +€ 392 | +1,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 23.328 | -€ 22.936 | +€ 392 | +1,7% |
| Schulden | 17/49 | € 38.803 | € 94.643 | +€ 55.840 | +144% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 38.803 | € 94.643 | +€ 55.840 | +144% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.398 | € 1.951 | +€ 553 | +39,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.398 | € 1.951 | +€ 553 | +39,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 521 | € 787 | +€ 266 | +51,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 521 | € 787 | +€ 266 | +51,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 36.884 | € 91.905 | +€ 55.021 | +149% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 475 | € 1.177 | +€ 703 | +148% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.018 | € 1.630 | +€ 613 | +60,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.391 | € 1.929 | +€ 538 | +38,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 19.410 | € 5.815 | +€ 25.225 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 22.294 | € 1.078 | +€ 23.372 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 129 | € 4 | -€ 124 | -96,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 129 | € 4 | -€ 124 | -96,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.050 | € 570 | -€ 479 | -45,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.050 | € 570 | -€ 479 | -45,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 23.215 | € 512 | +€ 23.727 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 113 | € 120 | +€ 6 | +5,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 23.328 | € 392 | +€ 23.721 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 23.328 | € 392 | +€ 23.721 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.