CloudzTop: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
CloudzTop
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 43.349
stijging van € 43.349 (+11,6%), van € 374.975 naar € 418.324
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 33.787
- Overige schulden +€ 32.325
stijging van € 32.325 (+405%), van € 7.977 naar € 40.302
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 25.000
niet meer vermeld in 2025 (was € 25.000)
- Schulden op meer dan één jaar +€ 24.717
stijging van € 24.717 (+7,6%), van € 324.808 naar € 349.525
waarvan Financiële schulden: +€ 23.267
- Overgedragen winst (verlies) +€ 12.171
stijging van € 12.171, van -€ 5.276 naar € 6.895
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 11.562
daling van € 11.562 (-45,4%), van € 25.440 naar € 13.878
- Bruto bedrijfsmarge +€ 36.242
stijging van € 36.242 (+43,4%), van € 83.549 naar € 119.790
- Andere bedrijfskosten -€ 22.473
daling van € 22.473 (-81,8%), van € 27.489 naar € 5.016
- Belastingen +€ 10.370
stijging van € 10.370 (+682%), van € 1.521 naar € 11.891
- Afschrijvingen +€ 6.325
stijging van € 6.325 (+61,4%), van € 10.307 naar € 16.632
- Financiële kosten +€ 2.758
stijging van € 2.758 (+6,0%), van € 45.956 naar € 48.714
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 447.556 | € 496.195 | +€ 48.639 | +10,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 374.975 | € 418.324 | +€ 43.349 | +11,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 374.975 | € 418.324 | +€ 43.349 | +11,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 368.922 | € 402.709 | +€ 33.787 | +9,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 6.052 | € 15.615 | +€ 9.562 | +158% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 72.581 | € 77.871 | +€ 5.290 | +7,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 44.100 | € 45.646 | +€ 1.546 | +3,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 39.463 | € 41.700 | +€ 2.236 | +5,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 4.637 | € 3.946 | -€ 691 | -14,9% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 500 | € 1.005 | +€ 505 | +101% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 26.419 | € 30.295 | +€ 3.876 | +14,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.562 | € 926 | -€ 637 | -40,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 447.556 | € 496.195 | +€ 48.639 | +10,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 27.724 | € 39.895 | +€ 12.171 | +43,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 30.000 | € 30.000 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 30.000 | € 30.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 5.276 | € 6.895 | +€ 12.171 | |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 28.914 | € 29.829 | +€ 915 | +3,2% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 28.914 | € 29.829 | +€ 915 | +3,2% |
| Overige risico's en kosten | 164/5 | € 28.914 | € 29.829 | +€ 915 | +3,2% |
| Schulden | 17/49 | € 390.918 | € 426.471 | +€ 35.553 | +9,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 324.808 | € 349.525 | +€ 24.717 | +7,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 324.808 | € 348.075 | +€ 23.267 | +7,2% |
| Overige schulden | 178/9 | - | € 1.450 | +€ 1.450 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 66.109 | € 76.945 | +€ 10.836 | +16,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 25.440 | € 13.878 | -€ 11.562 | -45,4% |
| Financiële schulden | 43 | € 25.000 | - | -€ 25.000 | |
| Overige leningen | 439 | € 25.000 | - | -€ 25.000 | |
| Handelsschulden | 44 | € 1.586 | € 11.697 | +€ 10.112 | +638% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.586 | € 11.697 | +€ 10.112 | +638% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 6.106 | € 11.068 | +€ 4.962 | +81,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.991 | € 8.953 | +€ 4.962 | +124% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 2.115 | € 2.115 | = | 0,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 7.977 | € 40.302 | +€ 32.325 | +405% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 10.307 | € 16.632 | +€ 6.325 | +61,4% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen) | 635/8 | € 705 | € 915 | +€ 209 | +29,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 27.489 | € 5.016 | -€ 22.473 | -81,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 83.549 | € 119.790 | +€ 36.242 | +43,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 45.048 | € 97.228 | +€ 52.180 | +116% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.931 | € 95 | -€ 1.836 | -95,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.931 | € 95 | -€ 1.836 | -95,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 45.956 | € 48.714 | +€ 2.758 | +6,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 45.956 | € 48.714 | +€ 2.758 | +6,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 1.023 | € 48.610 | +€ 47.587 | +4.653% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.521 | € 11.891 | +€ 10.370 | +682% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 498 | € 36.719 | +€ 37.217 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 498 | € 36.719 | +€ 37.217 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.