CIACFLEET: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
CIACFLEET
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen +€ 3,7 mln
stijging van € 3,7 mln (+7,0%), van € 53,0 mln naar € 56,7 mln
- Schulden op meer dan één jaar +€ 2,2 mln
stijging van € 2,2 mln (+6,6%), van € 34,2 mln naar € 36,5 mln
- Overgedragen winst (verlies) +€ 1,1 mln
stijging van € 1,1 mln (+15,5%), van € 7,4 mln naar € 8,6 mln
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 624.198
stijging van € 624.198 (+5,8%), van € 10,8 mln naar € 11,4 mln
- Handelsgoederen en grondstoffen -€ 2,9 mln
daling van € 2,9 mln (-7,9%), van € 36,8 mln naar € 33,9 mln
- Omzet -€ 1,9 mln
daling van € 1,9 mln (-6,4%), van € 29,2 mln naar € 27,4 mln
- Andere bedrijfsopbrengsten -€ 1,1 mln
daling van € 1,1 mln (-15,3%), van € 7,5 mln naar € 6,4 mln
- Financiële kosten +€ 357.250
stijging van € 357.250 (+21,1%), van € 1,7 mln naar € 2,1 mln
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 56.002.568 | € 59.776.237 | +€ 3,8 mln | +6,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 125.336 | € 122.838 | -€ 2.499 | -2,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 25.350 | € 15.251 | -€ 10.099 | -39,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 25.350 | € 15.251 | -€ 10.099 | -39,8% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 99.986 | € 107.586 | +€ 7.600 | +7,6% |
| Andere financiële vaste activa | 284/8 | € 99.986 | € 107.586 | +€ 7.600 | +7,6% |
| Vorderingen en borgtochten in contanten | 285/8 | € 99.986 | € 107.586 | +€ 7.600 | +7,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 55.877.231 | € 59.653.400 | +€ 3,8 mln | +6,8% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 52.992.535 | € 56.699.605 | +€ 3,7 mln | +7,0% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | € 52.992.535 | € 56.699.605 | +€ 3,7 mln | +7,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.672.466 | € 1.752.635 | +€ 80.169 | +4,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.643.053 | € 1.694.407 | +€ 51.353 | +3,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 29.413 | € 58.229 | +€ 28.816 | +98,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 1.079.861 | € 1.033.483 | -€ 46.378 | -4,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 132.369 | € 167.675 | +€ 35.306 | +26,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 56.002.568 | € 59.776.237 | +€ 3,8 mln | +6,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 7.672.900 | € 8.818.861 | +€ 1,1 mln | +14,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 227.864 | € 227.864 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 227.864 | € 227.864 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 227.864 | € 227.864 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 29.594 | € 29.594 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 22.786 | € 22.786 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 22.786 | € 22.786 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 6.808 | € 6.808 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 7.415.442 | € 8.561.404 | +€ 1,1 mln | +15,5% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 180.584 | € 411.483 | +€ 230.899 | +128% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 180.584 | € 411.483 | +€ 230.899 | +128% |
| Overige risico's en kosten | 164/5 | € 180.584 | € 411.483 | +€ 230.899 | +128% |
| Schulden | 17/49 | € 48.149.083 | € 50.545.893 | +€ 2,4 mln | +5,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 34.236.733 | € 36.482.157 | +€ 2,2 mln | +6,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 34.236.733 | € 36.482.157 | +€ 2,2 mln | +6,6% |
| Achtergestelde leningen | 170 | € 1.611.308 | € 1.611.308 | = | 0,0% |
| Leasingschulden en soortgelijke schulden | 172 | € 32.625.425 | € 34.870.849 | +€ 2,2 mln | +6,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 13.912.216 | € 14.052.251 | +€ 140.035 | +1,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 10.764.647 | € 11.388.845 | +€ 624.198 | +5,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.538.867 | € 1.036.159 | -€ 502.709 | -32,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.538.867 | € 1.036.159 | -€ 502.709 | -32,7% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 743.210 | € 820.016 | +€ 76.805 | +10,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 290.491 | € 307.231 | +€ 16.740 | +5,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 209.697 | € 249.362 | +€ 39.665 | +18,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 80.794 | € 57.869 | -€ 22.925 | -28,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 575.000 | € 500.000 | -€ 75.000 | -13,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 135 | € 11.485 | +€ 11.350 | +8.418% |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | € 46.700.252 | € 43.462.107 | -€ 3,2 mln | -6,9% |
| Omzet | 70 | € 29.238.403 | € 27.357.344 | -€ 1,9 mln | -6,4% |
| Voorraad goederen in bewerking en gereed product en bestellingen in uitvoering: toename (afname) | 71 | € 9.961.888 | € 9.752.657 | -€ 209.232 | -2,1% |
| Andere bedrijfsopbrengsten | 74 | € 7.499.961 | € 6.352.107 | -€ 1,1 mln | -15,3% |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 42.379.066 | € 39.739.401 | -€ 2,6 mln | -6,2% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen | 60 | € 36.783.337 | € 33.862.890 | -€ 2,9 mln | -7,9% |
| Aankopen | 600/8 | € 36.783.337 | € 33.862.890 | -€ 2,9 mln | -7,9% |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 4.418.161 | € 4.703.134 | +€ 284.973 | +6,5% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 656.909 | € 596.598 | -€ 60.311 | -9,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 16.569 | € 10.099 | -€ 6.470 | -39,1% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 28.895 | -€ 115.176 | -€ 144.071 | |
| Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen) | 635/8 | -€ 46.689 | € 230.899 | +€ 277.587 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 521.884 | € 450.957 | -€ 70.927 | -13,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 4.321.186 | € 3.722.706 | -€ 598.480 | -13,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 284 | € 1.403 | +€ 1.119 | +394% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 284 | € 1.403 | +€ 1.119 | +394% |
| Andere financiële opbrengsten | 752/9 | € 284 | € 1.403 | +€ 1.119 | +394% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.695.226 | € 2.052.475 | +€ 357.250 | +21,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.695.226 | € 2.052.475 | +€ 357.250 | +21,1% |
| Kosten van schulden | 650 | € 1.692.088 | € 2.049.189 | +€ 357.101 | +21,1% |
| Andere financiële kosten | 652/9 | € 3.138 | € 3.286 | +€ 148 | +4,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.626.244 | € 1.671.634 | -€ 954.610 | -36,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 676.359 | € 425.672 | -€ 250.687 | -37,1% |
| Belastingen | 670/3 | € 676.359 | € 425.672 | -€ 250.687 | -37,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 1.949.885 | € 1.245.961 | -€ 703.923 | -36,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.949.885 | € 1.245.961 | -€ 703.923 | -36,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.