Cella: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Cella
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 31.177
daling van € 31.177 (-46,2%), van € 67.419 naar € 36.242
vooral door Schulden op meer dan één jaar (-€ 31.177)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 31.177
daling van € 31.177 (-8,1%), van € 383.205 naar € 352.028
- Bruto bedrijfsmarge -€ 2.078
daling van € 2.078 (-100%), van € 2.078 naar € 0
- Belastingen -€ 566
niet meer vermeld in 2025 (was € 566)
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 536.744 | € 505.567 | -€ 31.177 | -5,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 469.325 | € 469.325 | = | 0,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 469.325 | € 469.325 | = | 0,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 469.325 | € 469.325 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 67.419 | € 36.242 | -€ 31.177 | -46,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 67.419 | € 36.242 | -€ 31.177 | -46,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 536.744 | € 505.567 | -€ 31.177 | -5,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 128.539 | € 128.539 | = | 0,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 20.000 | - | -€ 20.000 | |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 20.000 | - | -€ 20.000 | |
| Reserves | 13 | € 108.539 | € 108.539 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 108.539 | - | -€ 108.539 | |
| Wettelijke reserve | 130 | € 108.539 | - | -€ 108.539 | |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 108.539 | +€ 108.539 | |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 25.000 | € 25.000 | = | 0,0% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 25.000 | € 25.000 | = | 0,0% |
| Grote herstellings- en onderhoudswerken | 162 | € 25.000 | € 25.000 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 383.205 | € 352.028 | -€ 31.177 | -8,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 383.205 | € 352.028 | -€ 31.177 | -8,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 383.205 | € 352.028 | -€ 31.177 | -8,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 2.078 | € 0 | -€ 2.078 | -100% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 2.078 | € 0 | -€ 2.078 | -100% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.078 | € 0 | -€ 2.078 | -100% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 566 | - | -€ 566 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 1.512 | € 0 | -€ 1.512 | -100% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.512 | € 0 | -€ 1.512 | -100% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 juli 2024 en 31 juli 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.