CEBUS CONSTRUCT: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
CEBUS CONSTRUCT
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 30.590
stijging van € 30.590 (+381%), van € 8.036 naar € 38.625
waarvan Overige vorderingen: +€ 18.344
- Liquide middelen +€ 12.665
stijging van € 12.665 (+151%), van € 8.381 naar € 21.046
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 20.902) en Overlopende rekeningen (activa) (+€ 12.397)
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 12.397
niet meer vermeld in 2025 (was € 12.397)
- Reserves +€ 20.548
stijging van € 20.548 (+96,5%), van € 21.297 naar € 41.844
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 10.867
stijging van € 10.867 (+579%), van € 1.877 naar € 12.744
- Belastingen +€ 10.124
stijging van € 10.124 (+1.336%), van € 758 naar € 10.881
- Bruto bedrijfsmarge +€ 7.971
stijging van € 7.971 (+29,0%), van € 27.528 naar € 35.500
- Financiële kosten -€ 2.353
daling van € 2.353 (-91,4%), van € 2.574 naar € 221
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 32.785 | € 63.896 | +€ 31.110 | +94,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 3.971 | € 4.225 | +€ 254 | +6,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 3.971 | € 4.225 | +€ 254 | +6,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 747 | € 2.866 | +€ 2.119 | +284% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 3.224 | € 1.358 | -€ 1.866 | -57,9% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 28.814 | € 59.671 | +€ 30.857 | +107% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 8.036 | € 38.625 | +€ 30.590 | +381% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 7.140 | € 19.386 | +€ 12.246 | +172% |
| Overige vorderingen | 41 | € 896 | € 19.239 | +€ 18.344 | +2.048% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 8.381 | € 21.046 | +€ 12.665 | +151% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 12.397 | - | -€ 12.397 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 32.785 | € 63.896 | +€ 31.110 | +94,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 27.143 | € 48.044 | +€ 20.902 | +77,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 21.297 | € 41.844 | +€ 20.548 | +96,5% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 21.297 | € 41.844 | +€ 20.548 | +96,5% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 354 | - | +€ 354 | |
| Schulden | 17/49 | € 5.643 | € 15.851 | +€ 10.208 | +181% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 5.643 | € 15.851 | +€ 10.208 | +181% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.351 | € 3.107 | -€ 245 | -7,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.351 | € 3.107 | -€ 245 | -7,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.877 | € 12.744 | +€ 10.867 | +579% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.877 | € 12.744 | +€ 10.867 | +579% |
| Overige schulden | 47/48 | € 414 | - | -€ 414 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.514 | € 2.705 | +€ 191 | +7,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 723 | € 809 | +€ 85 | +11,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 27.528 | € 35.500 | +€ 7.971 | +29,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 24.291 | € 31.986 | +€ 7.695 | +31,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | € 18 | +€ 17 | +2.301% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | € 18 | +€ 17 | +2.301% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.574 | € 221 | -€ 2.353 | -91,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.574 | € 221 | -€ 2.353 | -91,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 21.718 | € 31.783 | +€ 10.065 | +46,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 758 | € 10.881 | +€ 10.124 | +1.336% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 20.960 | € 20.902 | -€ 58 | -0,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 20.960 | € 20.902 | -€ 58 | -0,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.