CAMIMO&co: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
CAMIMO&co
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 81.456
daling van € 81.456 (-4,1%), van € 2,0 mln naar € 1,9 mln
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 84.959
- Overgedragen winst (verlies) -€ 80.298
daling van € 80.298 (-62,1%), van -€ 129.264 naar -€ 209.562
- Schulden op meer dan één jaar -€ 74.340
daling van € 74.340 (-10,6%), van € 701.847 naar € 627.507
- Overige schulden +€ 56.690
stijging van € 56.690 (+4,5%), van € 1,3 mln naar € 1,3 mln
- Handelsschulden +€ 25.536
stijging van € 25.536 (+891%), van € 2.864 naar € 28.401
- Andere bedrijfskosten +€ 37.103
stijging van € 37.103 (+338%), van € 10.972 naar € 48.075
- Financiële kosten +€ 29.991
stijging van € 29.991 (+196%), van € 15.339 naar € 45.330
- Bruto bedrijfsmarge +€ 2.917
stijging van € 2.917 (+3,0%), van € 95.925 naar € 98.842
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 2.017.116 | € 1.943.341 | -€ 73.776 | -3,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.978.510 | € 1.897.054 | -€ 81.456 | -4,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.978.510 | € 1.897.054 | -€ 81.456 | -4,1% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 1.970.128 | € 1.885.168 | -€ 84.959 | -4,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 11.650 | +€ 11.650 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 8.382 | € 235 | -€ 8.147 | -97,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 38.607 | € 46.287 | +€ 7.681 | +19,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 11.474 | € 19.080 | +€ 7.606 | +66,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 11.381 | € 19.080 | +€ 7.699 | +67,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 93 | - | -€ 93 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 15.843 | € 13.396 | -€ 2.448 | -15,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 11.289 | € 13.812 | +€ 2.522 | +22,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 2.017.116 | € 1.943.341 | -€ 73.776 | -3,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 29.264 | -€ 109.562 | -€ 80.298 | -274% |
| Inbreng | 10/11 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 129.264 | -€ 209.562 | -€ 80.298 | -62,1% |
| Schulden | 17/49 | € 2.046.380 | € 2.052.903 | +€ 6.523 | +0,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 701.847 | € 627.507 | -€ 74.340 | -10,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 701.847 | € 627.507 | -€ 74.340 | -10,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.344.466 | € 1.414.124 | +€ 69.658 | +5,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 72.959 | € 74.340 | +€ 1.382 | +1,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.864 | € 28.401 | +€ 25.536 | +891% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.864 | € 28.401 | +€ 25.536 | +891% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 13.920 | - | -€ 13.920 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.681 | € 1.651 | -€ 30 | -1,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.681 | € 1.651 | -€ 30 | -1,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.253.042 | € 1.309.732 | +€ 56.690 | +4,5% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 67 | € 11.272 | +€ 11.206 | +16.737% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 85.888 | € 85.735 | -€ 153 | -0,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 10.972 | € 48.075 | +€ 37.103 | +338% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 95.925 | € 98.842 | +€ 2.917 | +3,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 936 | -€ 34.969 | -€ 34.033 | -3.637% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 1 | +€ 1 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 1 | +€ 1 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 15.339 | € 45.330 | +€ 29.991 | +196% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 15.339 | € 45.330 | +€ 29.991 | +196% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 16.275 | -€ 80.298 | -€ 64.024 | -393% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 16.275 | -€ 80.298 | -€ 64.024 | -393% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 16.275 | -€ 80.298 | -€ 64.024 | -393% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.