CAELIUS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
CAELIUS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 39.522
stijging van € 39.522 (+156%), van € 25.359 naar € 64.881
- Liquide middelen +€ 21.733
stijging van € 21.733 (+21,1%), van € 103.127 naar € 124.860
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 43.177) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 19.971)
- Overgedragen winst (verlies) +€ 43.177
stijging van € 43.177 (+49,6%), van € 87.106 naar € 130.284
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 19.971
stijging van € 19.971 (+51,3%), van € 38.909 naar € 58.880
- Bruto bedrijfsmarge -€ 53.220
daling van € 53.220 (-47,9%), van € 111.104 naar € 57.884
- Belastingen -€ 11.149
daling van € 11.149 (-49,5%), van € 22.517 naar € 11.368
- Andere bedrijfskosten +€ 1.581
stijging van € 1.581 (+311%), van € 509 naar € 2.090
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 129.198 | € 192.292 | +€ 63.094 | +48,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 711 | € 2.551 | +€ 1.840 | +259% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 711 | € 2.551 | +€ 1.840 | +259% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 711 | € 2.551 | +€ 1.840 | +259% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 128.486 | € 189.741 | +€ 61.254 | +47,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 25.359 | € 64.881 | +€ 39.522 | +156% |
| Overige vorderingen | 41 | € 25.359 | € 64.881 | +€ 39.522 | +156% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 103.127 | € 124.860 | +€ 21.733 | +21,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 129.198 | € 192.292 | +€ 63.094 | +48,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 90.106 | € 133.284 | +€ 43.177 | +47,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 87.106 | € 130.284 | +€ 43.177 | +49,6% |
| Schulden | 17/49 | € 39.091 | € 59.008 | +€ 19.917 | +51,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 39.091 | € 59.008 | +€ 19.917 | +51,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 183 | € 129 | -€ 54 | -29,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 183 | € 129 | -€ 54 | -29,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 38.909 | € 58.880 | +€ 19.971 | +51,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 38.909 | € 58.880 | +€ 19.971 | +51,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 508 | € 585 | +€ 77 | +15,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 509 | € 2.090 | +€ 1.581 | +311% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 111.104 | € 57.884 | -€ 53.220 | -47,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 110.087 | € 55.209 | -€ 54.878 | -49,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 464 | € 664 | +€ 200 | +43,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 464 | € 664 | +€ 200 | +43,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 109.623 | € 54.545 | -€ 55.078 | -50,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 22.517 | € 11.368 | -€ 11.149 | -49,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 87.106 | € 43.177 | -€ 43.929 | -50,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 87.106 | € 43.177 | -€ 43.929 | -50,4% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.