CABINET CORBISIER PASCAL: wat veranderde er
CABINET CORBISIER PASCAL
Grootste bewegingen
- Vlottende activa +€ 204.325
stijging van € 204.325 (+133%), van € 153.884 naar € 358.208
waarvan Vorderingen op meer dan één jaar: +€ 124.642
- Materiële vaste activa +€ 17.116
stijging van € 17.116 (+3.652%), van € 469 naar € 17.585
waarvan Overige materiële vaste activa: +€ 8.754
- Reserves +€ 235.477
stijging van € 235.477 (+225%), van € 104.504 naar € 339.981
waarvan Beschikbare reserves: +€ 339.881
- Schulden op ten hoogste één jaar -€ 14.035
daling van € 14.035 (-28,7%), van € 48.848 naar € 34.813
- Bruto bedrijfsmarge -€ 27.333
daling van € 27.333 (-49,2%), van € 55.503 naar € 28.170
- Financiële opbrengsten +€ 21.915
nieuw in 2025: € 21.915
- Afschrijvingen +€ 3.496
stijging van € 3.496 (+746%), van € 469 naar € 3.964
- Belastingen -€ 1.210
daling van € 1.210 (-7,4%), van € 16.328 naar € 15.118
- Andere bedrijfskosten +€ 661
nieuw in 2025: € 661
Evolutie van het resultaat, 2019 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
Een kasstroombrug vraagt twee opeenvolgende boekjaren. Het resultaat en de afschrijvingen van één jaar verklaren geen verschil over meerdere jaren. Kies twee boekjaren die op elkaar volgen.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2019 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 154.352 | € 375.794 | +€ 221.441 | +143% |
| Vaste activa | 21/28 | € 469 | € 17.585 | +€ 17.116 | +3.652% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 469 | € 17.585 | +€ 17.116 | +3.652% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 3.350 | +€ 3.350 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 5.480 | +€ 5.480 | |
| Overige materiële vaste activa | 26 | - | € 8.754 | +€ 8.754 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 153.884 | € 358.208 | +€ 204.325 | +133% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | - | € 124.642 | +€ 124.642 | |
| Overige vorderingen | 291 | - | € 124.642 | +€ 124.642 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 153.467 | € 230.971 | +€ 77.504 | +50,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 1.364 | +€ 1.364 | |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 229.608 | +€ 229.608 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 88 | € 2.471 | +€ 2.382 | +2.693% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 124 | +€ 124 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 154.352 | € 375.794 | +€ 221.441 | +143% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 105.504 | € 340.981 | +€ 235.477 | +223% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 104.504 | € 339.981 | +€ 235.477 | +225% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | - | € 100 | +€ 100 | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | - | € 100 | +€ 100 | |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 339.881 | +€ 339.881 | |
| Schulden | 17/49 | € 48.848 | € 34.813 | -€ 14.035 | -28,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 48.848 | € 34.813 | -€ 14.035 | -28,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.369 | € 2.004 | -€ 3.365 | -62,7% |
| Leveranciers | 440/4 | - | € 2.004 | +€ 2.004 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 32.808 | +€ 32.808 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 32.808 | +€ 32.808 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 469 | € 3.964 | +€ 3.496 | +746% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | - | € 661 | +€ 661 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 55.503 | € 28.170 | -€ 27.333 | -49,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 53.387 | € 23.545 | -€ 29.842 | -55,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 21.915 | +€ 21.915 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 431 | € 21.915 | +€ 21.484 | +4.987% |
| Financiële kosten | 65/66B | - | € 141 | +€ 141 | |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.028 | € 141 | -€ 887 | -86,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 52.789 | € 45.319 | -€ 7.470 | -14,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 16.328 | € 15.118 | -€ 1.210 | -7,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 36.462 | € 30.202 | -€ 6.260 | -17,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 36.462 | € 30.202 | -€ 6.260 | -17,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2019 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.