C&V IMMO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
C&V IMMO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 7.644
daling van € 7.644 (-46,5%), van € 16.427 naar € 8.783
vooral door Schulden op meer dan één jaar (-€ 41.434) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 38.781)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 41.434
daling van € 41.434 (-5,8%), van € 710.315 naar € 668.881
- Overige schulden +€ 18.818
nieuw in 2025: € 18.818
- Bruto bedrijfsmarge +€ 62.666
stijging van € 62.666 (+547%), van € 11.451 naar € 74.116
- Afschrijvingen +€ 33.694
stijging van € 33.694 (+561%), van € 6.010 naar € 39.704
- Financiële kosten +€ 19.580
stijging van € 19.580 (+482%), van € 4.059 naar € 23.639
- Andere bedrijfskosten +€ 2.015
stijging van € 2.015 (+268%), van € 751 naar € 2.766
- Belastingen +€ 1.476
stijging van € 1.476 (+1.165%), van € 127 naar € 1.603
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 762.697 | € 755.331 | -€ 7.366 | -1,0% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 1.045 | € 822 | -€ 223 | -21,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 743.805 | € 743.105 | -€ 700 | -0,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 743.805 | € 743.105 | -€ 700 | -0,1% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 743.805 | € 743.105 | -€ 700 | -0,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 17.847 | € 11.404 | -€ 6.442 | -36,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 199 | - | -€ 199 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 199 | - | -€ 199 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 16.427 | € 8.783 | -€ 7.644 | -46,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.221 | € 2.621 | +€ 1.401 | +115% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 762.697 | € 755.331 | -€ 7.366 | -1,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 4.507 | € 10.917 | +€ 6.410 | +142% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.000 | € 4.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 507 | € 6.917 | +€ 6.410 | +1.265% |
| Schulden | 17/49 | € 758.190 | € 744.414 | -€ 13.776 | -1,8% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 710.315 | € 668.881 | -€ 41.434 | -5,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 710.315 | € 668.881 | -€ 41.434 | -5,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 44.718 | € 66.618 | +€ 21.900 | +49,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 43.408 | € 44.827 | +€ 1.419 | +3,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 530 | € 1.371 | +€ 841 | +159% |
| Leveranciers | 440/4 | € 530 | € 1.371 | +€ 841 | +159% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 653 | - | -€ 653 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 127 | € 1.603 | +€ 1.476 | +1.165% |
| Belastingen | 450/3 | € 127 | € 1.603 | +€ 1.476 | +1.165% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 18.818 | +€ 18.818 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 3.158 | € 8.915 | +€ 5.758 | +182% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.010 | € 39.704 | +€ 33.694 | +561% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 751 | € 2.766 | +€ 2.015 | +268% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 11.451 | € 74.116 | +€ 62.666 | +547% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 4.690 | € 31.646 | +€ 26.957 | +575% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2 | € 5 | +€ 3 | +167% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2 | € 5 | +€ 3 | +167% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.059 | € 23.639 | +€ 19.580 | +482% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.059 | € 23.639 | +€ 19.580 | +482% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 633 | € 8.013 | +€ 7.380 | +1.165% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 127 | € 1.603 | +€ 1.476 | +1.165% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 507 | € 6.410 | +€ 5.904 | +1.165% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 507 | € 6.410 | +€ 5.904 | +1.165% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.