C.J. DESIGN: wat veranderde er
C.J. DESIGN
Grootste bewegingen
- Financiële vaste activa +€ 33.250
nieuw in 2025: € 33.250
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 19.559
daling van € 19.559 (-66,4%), van € 29.470 naar € 9.911
waarvan Handelsvorderingen: -€ 21.413
- Liquide middelen +€ 13.098
stijging van € 13.098 (+89,2%), van € 14.681 naar € 27.779
vooral door Schulden op meer dan één jaar (+€ 26.566) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 19.559)
- Voorraden en bestellingen +€ 5.124
stijging van € 5.124 (+10,1%), van € 50.576 naar € 55.700
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 2.637
stijging van € 2.637 (+283%), van € 930 naar € 3.567
- Schulden op meer dan één jaar +€ 26.566
nieuw in 2025: € 26.566
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 6.940
stijging van € 6.940 (+56,8%), van € 12.224 naar € 19.164
waarvan Belastingen: +€ 4.500
- Handelsschulden -€ 5.422
daling van € 5.422 (-16,3%), van € 33.275 naar € 27.853
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 3.917
nieuw in 2025: € 3.917
- Overgedragen winst (verlies) -€ 3.486
daling van € 3.486 (-12,3%), van € 28.437 naar € 24.951
- Bruto bedrijfsmarge -€ 9.674
daling van € 9.674 (-20,8%), van € 46.439 naar € 36.764
- Financiële kosten +€ 2.346
stijging van € 2.346 (+227%), van € 1.033 naar € 3.379
- Belastingen -€ 1.856
daling van € 1.856 (-92,5%), van € 2.007 naar € 151
- Personeelskosten -€ 897
daling van € 897 (-2,5%), van € 36.453 naar € 35.556
- Andere bedrijfskosten -€ 474
daling van € 474 (-55,0%), van € 863 naar € 389
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 98.686 | € 132.460 | +€ 33.773 | +34,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 3.029 | € 35.502 | +€ 32.474 | +1.072% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 3.029 | € 2.252 | -€ 776 | -25,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 924 | € 584 | -€ 340 | -36,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.645 | € 1.361 | -€ 283 | -17,2% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 460 | € 307 | -€ 153 | -33,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | - | € 33.250 | +€ 33.250 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 95.657 | € 96.957 | +€ 1.300 | +1,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 50.576 | € 55.700 | +€ 5.124 | +10,1% |
| Voorraden | 30/36 | € 50.576 | € 55.700 | +€ 5.124 | +10,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 29.470 | € 9.911 | -€ 19.559 | -66,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 29.470 | € 8.058 | -€ 21.413 | -72,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 0 | € 1.854 | +€ 1.854 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 14.681 | € 27.779 | +€ 13.098 | +89,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 930 | € 3.567 | +€ 2.637 | +283% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 98.686 | € 132.460 | +€ 33.773 | +34,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 46.409 | € 42.923 | -€ 3.486 | -7,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 16.113 | € 16.113 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 28.437 | € 24.951 | -€ 3.486 | -12,3% |
| Schulden | 17/49 | € 52.278 | € 89.537 | +€ 37.259 | +71,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 26.566 | +€ 26.566 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 26.566 | +€ 26.566 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 52.278 | € 62.971 | +€ 10.693 | +20,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 3.917 | +€ 3.917 | |
| Financiële schulden | 43 | - | € 3.188 | +€ 3.188 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 3.188 | +€ 3.188 | |
| Handelsschulden | 44 | € 33.275 | € 27.853 | -€ 5.422 | -16,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 33.275 | € 27.853 | -€ 5.422 | -16,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 12.224 | € 19.164 | +€ 6.940 | +56,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 7.933 | € 12.433 | +€ 4.500 | +56,7% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 4.291 | € 6.730 | +€ 2.439 | +56,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 6.779 | € 8.850 | +€ 2.071 | +30,5% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 673 | - | -€ 673 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 36.453 | € 35.556 | -€ 897 | -2,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 998 | € 776 | -€ 221 | -22,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 863 | € 389 | -€ 474 | -55,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 46.439 | € 36.764 | -€ 9.674 | -20,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 8.125 | € 43 | -€ 8.082 | -99,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 69 | € 1 | -€ 69 | -99,2% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 69 | € 1 | -€ 69 | -99,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.033 | € 3.379 | +€ 2.346 | +227% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.033 | € 3.379 | +€ 2.346 | +227% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 7.162 | -€ 3.335 | -€ 10.496 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.007 | € 151 | -€ 1.856 | -92,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 5.155 | -€ 3.486 | -€ 8.641 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 5.155 | -€ 3.486 | -€ 8.641 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.