BROOS: wat veranderde er
BROOS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 31.257
daling van € 31.257 (-74,2%), van € 42.106 naar € 10.849
waarvan Overige vorderingen: -€ 29.057
- Liquide middelen +€ 17.939
stijging van € 17.939 (+20,1%), van € 89.055 naar € 106.994
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 31.257) en Resultaat van het boekjaar (+€ 9.673)
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 5.839
stijging van € 5.839 (+4,7%), van € 123.706 naar € 129.545
- Reserves -€ 4.917
daling van € 4.917 (-5,7%), van € 85.890 naar € 80.974
waarvan Beschikbare reserves: -€ 4.917
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 2.858
daling van € 2.858 (-79,8%), van € 3.582 naar € 723
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.150
daling van € 4.150 (-39,6%), van € 10.467 naar € 6.317
- Belastingen -€ 1.933
daling van € 1.933 (-34,8%), van € 5.561 naar € 3.627
- Financiële opbrengsten -€ 1.135
daling van € 1.135 (-13,6%), van € 8.351 naar € 7.217
- Financiële kosten -€ 536
daling van € 536 (-82,5%), van € 650 naar € 114
- Andere bedrijfskosten -€ 385
daling van € 385 (-76,3%), van € 505 naar € 120
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 254.867 | € 247.387 | -€ 7.480 | -2,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 0 | - | = | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 0 | - | = | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 254.867 | € 247.387 | -€ 7.480 | -2,9% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 123.706 | € 129.545 | +€ 5.839 | +4,7% |
| Overige vorderingen | 291 | € 123.706 | € 129.545 | +€ 5.839 | +4,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 42.106 | € 10.849 | -€ 31.257 | -74,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 2.200 | € 0 | -€ 2.200 | -100% |
| Overige vorderingen | 41 | € 39.906 | € 10.849 | -€ 29.057 | -72,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 89.055 | € 106.994 | +€ 17.939 | +20,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 254.867 | € 247.387 | -€ 7.480 | -2,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 251.203 | € 246.286 | -€ 4.917 | -2,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 85.890 | € 80.974 | -€ 4.917 | -5,7% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.859 | € 1.859 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 84.031 | € 79.114 | -€ 4.917 | -5,9% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 159.113 | € 159.113 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 3.664 | € 1.101 | -€ 2.563 | -69,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 3.664 | € 1.101 | -€ 2.563 | -69,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 83 | € 378 | +€ 295 | +358% |
| Leveranciers | 440/4 | € 83 | € 378 | +€ 295 | +358% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.582 | € 723 | -€ 2.858 | -79,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.582 | € 723 | -€ 2.858 | -79,8% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 0 | - | = | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 505 | € 120 | -€ 385 | -76,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 10.467 | € 6.317 | -€ 4.150 | -39,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 9.961 | € 6.197 | -€ 3.764 | -37,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 8.351 | € 7.217 | -€ 1.135 | -13,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 8.351 | € 7.217 | -€ 1.135 | -13,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 650 | € 114 | -€ 536 | -82,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 650 | € 114 | -€ 536 | -82,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 17.663 | € 13.300 | -€ 4.363 | -24,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 5.561 | € 3.627 | -€ 1.933 | -34,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 12.102 | € 9.673 | -€ 2.429 | -20,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 12.102 | € 9.673 | -€ 2.429 | -20,1% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.