BM SOINS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
BM SOINS
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 44.223
stijging van € 44.223 (+579%), van € 7.640 naar € 51.863
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 110.718) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 37.134)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 19.878
stijging van € 19.878 (+12,8%), van € 155.500 naar € 175.378
waarvan Overige vorderingen: +€ 13.701
- Immateriële vaste activa -€ 13.595
daling van € 13.595 (-16,7%), van € 81.572 naar € 67.976
- Materiële vaste activa -€ 7.974
daling van € 7.974 (-16,7%), van € 47.841 naar € 39.868
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 37.134
stijging van € 37.134 (+89,9%), van € 41.308 naar € 78.442
- Overgedragen winst (verlies) +€ 10.718
stijging van € 10.718 (+5,4%), van € 200.188 naar € 210.905
- Schulden op meer dan één jaar -€ 7.115
daling van € 7.115 (-19,6%), van € 36.312 naar € 29.198
- Bruto bedrijfsmarge +€ 66.920
stijging van € 66.920 (+60,7%), van € 110.186 naar € 177.106
- Belastingen +€ 24.202
stijging van € 24.202 (+120%), van € 20.114 naar € 44.316
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 292.552 | € 335.085 | +€ 42.533 | +14,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 129.413 | € 107.844 | -€ 21.569 | -16,7% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 81.572 | € 67.976 | -€ 13.595 | -16,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 47.841 | € 39.868 | -€ 7.974 | -16,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 47.841 | € 39.868 | -€ 7.974 | -16,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 163.140 | € 227.241 | +€ 64.101 | +39,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 155.500 | € 175.378 | +€ 19.878 | +12,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 23.875 | € 30.052 | +€ 6.177 | +25,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 131.625 | € 145.326 | +€ 13.701 | +10,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 7.640 | € 51.863 | +€ 44.223 | +579% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 292.552 | € 335.085 | +€ 42.533 | +14,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 205.188 | € 215.905 | +€ 10.718 | +5,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 200.188 | € 210.905 | +€ 10.718 | +5,4% |
| Schulden | 17/49 | € 87.365 | € 119.180 | +€ 31.815 | +36,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 36.312 | € 29.198 | -€ 7.115 | -19,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 36.312 | € 29.198 | -€ 7.115 | -19,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 50.933 | € 89.862 | +€ 38.930 | +76,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 7.115 | € 7.115 | = | 0,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.510 | € 4.306 | +€ 1.796 | +71,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.510 | € 4.306 | +€ 1.796 | +71,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 41.308 | € 78.442 | +€ 37.134 | +89,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 41.308 | € 78.442 | +€ 37.134 | +89,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 120 | € 120 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 21.569 | € 21.569 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 666 | € 407 | -€ 259 | -38,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 110.186 | € 177.106 | +€ 66.920 | +60,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 87.951 | € 155.130 | +€ 67.179 | +76,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 138 | € 96 | -€ 42 | -30,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 138 | € 96 | -€ 42 | -30,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 87.813 | € 155.034 | +€ 67.221 | +76,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 20.114 | € 44.316 | +€ 24.202 | +120% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 67.698 | € 110.718 | +€ 43.019 | +63,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 67.698 | € 110.718 | +€ 43.019 | +63,5% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 mei 2024 en 31 mei 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.