Belonma: wat veranderde er
Belonma
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 105.404
stijging van € 105.404 (+53,5%), van € 197.096 naar € 302.500
- Materiële vaste activa -€ 63.440
daling van € 63.440 (-100%), van € 63.440 naar € 0
- Liquide middelen +€ 50.005
stijging van € 50.005 (+2.613%), van € 1.913 naar € 51.918
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 137.632) en Investeringen in vaste activa (netto) (+€ 63.440)
- Reserves +€ 137.632
stijging van € 137.632 (+119%), van € 115.669 naar € 253.301
waarvan Beschikbare reserves: +€ 137.632
- Schulden op meer dan één jaar -€ 107.800
daling van € 107.800 (-100%), van € 107.800 naar € 0
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 61.878
stijging van € 61.878 (+884%), van € 6.996 naar € 68.875
- Financiële opbrengsten +€ 191.839
stijging van € 191.839 (+1.729%), van € 11.094 naar € 202.933
waarvan Niet-recurrente financiële opbrengsten: +€ 191.560
- Belastingen +€ 64.889
stijging van € 64.889 (+1.628%), van € 3.985 naar € 68.875
- Bruto bedrijfsmarge -€ 3.473
daling van € 3.473 (-38,0%), van € 9.127 naar € 5.655
- Afschrijvingen -€ 2.971
daling van € 2.971 (-100%), van € 2.971 naar € 0
- Financiële kosten -€ 322
daling van € 322 (-64,4%), van € 501 naar € 178
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 262.450 | € 354.419 | +€ 91.969 | +35,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 63.440 | € 0 | -€ 63.440 | -100% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 63.440 | € 0 | -€ 63.440 | -100% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 63.440 | € 0 | -€ 63.440 | -100% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 199.010 | € 354.419 | +€ 155.409 | +78,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 197.096 | € 302.500 | +€ 105.404 | +53,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 197.096 | € 302.500 | +€ 105.404 | +53,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 1.913 | € 51.918 | +€ 50.005 | +2.613% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 262.450 | € 354.419 | +€ 91.969 | +35,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 146.655 | € 284.287 | +€ 137.632 | +93,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 30.987 | € 30.987 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 30.987 | € 30.987 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 30.987 | € 30.987 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 115.669 | € 253.301 | +€ 137.632 | +119% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 3.099 | € 3.099 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 3.099 | € 3.099 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 112.570 | € 250.202 | +€ 137.632 | +122% |
| Schulden | 17/49 | € 115.795 | € 70.131 | -€ 45.663 | -39,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 107.800 | € 0 | -€ 107.800 | -100% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 107.800 | € 0 | -€ 107.800 | -100% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 7.995 | € 70.131 | +€ 62.137 | +777% |
| Handelsschulden | 44 | € 998 | € 1.257 | +€ 258 | +25,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 998 | € 1.257 | +€ 258 | +25,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 6.996 | € 68.875 | +€ 61.878 | +884% |
| Belastingen | 450/3 | € 6.996 | € 68.875 | +€ 61.878 | +884% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.971 | € 0 | -€ 2.971 | -100% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.124 | € 1.903 | -€ 221 | -10,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 9.127 | € 5.655 | -€ 3.473 | -38,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 4.032 | € 3.752 | -€ 280 | -6,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 11.094 | € 202.933 | +€ 191.839 | +1.729% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 11.094 | € 11.373 | +€ 279 | +2,5% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | - | € 191.560 | +€ 191.560 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 501 | € 178 | -€ 322 | -64,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 501 | € 178 | -€ 322 | -64,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 14.625 | € 206.507 | +€ 191.882 | +1.312% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.985 | € 68.875 | +€ 64.889 | +1.628% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 10.640 | € 137.632 | +€ 126.992 | +1.194% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 10.640 | € 137.632 | +€ 126.992 | +1.194% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.